Zaman çizelgesi sekmesi - planlanmış sınıf yok-

Daha
8 yıl 3 ay önce #6138 by Brettm
Hatayı gösteren zaman çizelgesi sekmesi tarafından yaratıldı Brettm
Günlük altındaki Zaman Çizelgesi yan sekmesinde bir hatam var:

"2/2015 - 2/2017 tarihleri ​​için takvimde yapılandırılmış dönem yok. Farklı bir tarih seçin"

Planlayıcı altındaki Seçenekler'de 5 dönem ayarladım ve bunları haftalık programımı oluşturmak için kullandım. Bu, Planner'a ve ardından derslerimi planladığım Günlük Planlayıcı'ya gitti.

Ama Zaman Çizelgesi'nde hiçbir şey gösterilmiyor ... herhangi bir düşünce lütfen?

Teşekkür ederim,
Brett

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
8 yıl 3 ay önce #6139 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Hatayı gösteren zaman çizelgesi sekmesi
merhaba brettm,
Zaman çizelgesi bir dönem bulamıyorsa, bunun nedeni aslında bu tarihlerde yapılandırılmamış olmasıdır.

Basit bir test olarak:
- Programınızı açın, bu dersin görünüşte planlandığı bir tarih arayın
- Üzerine dokunun ve basılı tutun > Düzenle ve burada 'Sınıf' alanının boş olduğunu veya ihtiyacınız olan sınıfa değil, farklı bir sınıfa ait olduğunu göreceksiniz (belki geçen yıl mı?)
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Brettm

Daha
8 yıl 3 ay önce #6140 by Brettm
Yanıtlayan: Brettm Konu üzerine Hatayı gösteren zaman çizelgesi sekmesi
tamam Bert,

İşte o... İlkokul öğretmeni olduğum için bir dersim yoktu ve bir ders verirsem her dönem sınıfa atanan ile aynı renk oluyor. Öğrettiğim her konu için farklı renklere sahip olmak istedim, bu yüzden "görsel" çocuklarıma gösterdiğim bir görsel planlayıcım var.

Bir sınıfım olmadığı için iDoceo "Konum" alanını kullanıyor - ve bu, "Matematik"i kırmızıya, "Entegre birim"i Maviye vb. ayarlamama izin veriyor.

O zaman iki düşünce:
1. El kitabınızda, programda bir "Sınıf" atanmadan zaman çizelgesinin GÖRÜNMEYECEĞİNİ not etmek iyi olabilir (ya da belki ben onu kaçırdım!)

2. Bir sonraki sürüm çıktığında - birçok konuyu öğreten İlköğretim Öğretmenleri için renkleri konuya göre ayarlama seçeneği ekleyebilir misiniz? (Lütfen lütfen!)

Her zamanki gibi harika desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bir sonraki sürüm zaman çerçevesi hakkında herhangi bir ipucu var mı? ve neler içerebilir?!?

Saygılarımızla,
Brett