Program/planlayıcı sorunu

Daha
8 yıl 5 ay önce #5995 by Hansen
Program/planlayıcı sorunu tarafından yaratıldı Hansen
Merhaba,

Uygulamada hem kompakt hem de tam modda biraz sorun yaşıyorum, bir nedenden dolayı programımda saat 1'i görmeme izin vermiyor.

Örneğin, programımı planlayıcıya aktardım ve uygulamadan bir saat kadar ayrılana kadar her şey yolundaydı, daha fazlasını planlamak için geri döndüm ve şimdi saat 1'deki matematik dersimi görmeme izin vermiyor.
Uzaklaştırmama da izin vermiyor.
Uygulamayı çok seviyorum ama neden böyle yapıyor bilmiyorum :(

Lütfen Yardım :)
Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
8 yıl 5 ay önce #5996 by Hansen
Yanıtlayan: Hansen Konu üzerine Program/planlayıcı sorunu
Tamam, o kısmı, görüntülenebilen periyotların sayısını artırarak çözdüm ama şimdi hepsinin birbirine karıştığını fark ettim... Tüm öğle yemeği 'periyotları' gibi hepsi bir sırada olmalı çünkü her zaman en üstte. aynı zamanda.

Daha
8 yıl 5 ay önce #5997 by Hansen
Yanıtlayan: Hansen Konu üzerine Program/planlayıcı sorunu
Boş ver... Düzeltildi

Daha
8 yıl 5 ay önce #5998 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Program/planlayıcı sorunu
Merhaba Hansen,
Bunu düzelttiğinizi biliyorum ve muhtemelen bunu zaten anladınız, ancak her ihtimale karşı ... yardımcı olabilecek birkaç şeyi belirtmeme izin verin:

- Program yalnızca her bir zaman bloğunun başlangıç/bitiş zamanlarını dikkate alacaktır (periyot ekrandaki konumunu etkilemeyecektir)

- Programdaki zaman çizelgeleri, ekranda gördüğünüz zaman bloklarının sayısından sorumludur. En azından son dersinizden sonra bir zaman çizelgesi eklemek için üç nokta düğmesine (sağ üst köşe) dokunun.

- Planlayıcı ise yalnızca her bir zaman bloğuna atanan süreyi dikkate alır (başlangıç/bitiş saatleri, gösterildiği satırı etkilemez). Periyot numarası planlayıcıdaki satıra eşittir.
Üç nokta düğmesine (sağ üst köşe) dokunursanız, bu dönemleri yeniden adlandırabilir veya bazılarını gizleyebilirsiniz.