Takvim gitti!

Daha
9 yıl 7 ay önce #5028 by Coyne
Takvim gitti! tarafından yaratıldı Coyne
Geçen yıl bir sınıfta yaptığım bir şeyi kontrol etmeyi umarak bu yıl takviminden geçen yıl takvimine geçtim. Bu yılın takvimine döndüğümde her şey gitmişti! Elimde kalan tek şey sınıf listelerim ve not defterim ama programım ve planlayıcım, bu yıl yazdığım tüm planlar da dahil olmak üzere tamamen silindi. Takvim sayfasının altındaki Geri Al düğmesini denedim, ancak bu, girdiğim tatillerle birlikte 6 günlük döngümden kurtuldu, bu yüzden onu da tekrar koymam gerektiğini biliyorum. Bu bilgiyi geri almak için yine de var mı? Yinele düğmesi mi? Uygulamayı seviyorum ama bu çok sinir bozucu!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 7 ay önce #5031 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Takvim gitti!
Merhaba Coyne,
Planlarınız güvende.
Takvim silinmiş olsa bile, tüm verileriniz hala orada.
Belirli bir sınıfı, günlüğü -kırmızı şeridini 1- ile açabilirsiniz ve tüm verilerinizi göreceksiniz.
Takvimi geçen yıl için yapılandırırsanız, planlayıcı bu bilgiyi geri gösterecektir.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Coyne

Daha
9 yıl 7 ay önce #5032 by Coyne
Yanıtlayan: Coyne Konu üzerine Takvim gitti!
Teşekkürler Bert,
Programımı geri almak için yine de var mı? 12 günlük bir döngüde 6 farklı sınıf bölümü görüyorum, bu da girilmesi, renk kodu vb. çok fazlaydı... Her şeyi yeniden yapmak zorunda kalmaktan nefret ederim.

Gelecekte, bir önceki yıldan bir şey görmem gerekirse, her şeyin uçup gittiği bir yerde aynı hataları yapmaktan nasıl kaçınırım?

Daha
9 yıl 7 ay önce #5033 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Takvim gitti!
Yakın zamanda bir yedeğiniz varsa, onu geri yükleyebilirsiniz: Seçenekler (cetvelde) > Dropbox > Yedeklemeyi geri yükle üzerine dokunun.

Bu takvimi gelecek sürüm 3.1.1'de geliştirdik, böylece onay almadan Geri Al'a dokunamayacaksınız ve bir sonrakinde üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.

Belirli bir haftaya odaklanmak isterseniz, planlayıcı ve program herhangi bir yıldan istediğiniz herhangi bir tarihi gösterecektir.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Coyne