planlayıcıya ders notlarının girilmesi

Daha
9 yıl 10 ay önce #4559 by Caroline
planlayıcıya ders notlarının girilmesi tarafından yaratıldı Caroline
Ders planlarımı yazmaya çalışıyorum ama bir ders için aynı gün içinde iki kez görüyorum. Program önceki dönem için yazdığım dersi istemediğim bir sonraki döneme otomatik olarak ekliyor. İçeriği düzenlememe izin vermiyor. Ne yapmalıyım?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 10 ay önce #4560 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine planlayıcıya ders notlarının girilmesi
Merhaba Caroline,
Mevcut sürüm 3.0'da, bir ders ve gün için yalnızca bir kez ders yazmanıza izin verecek.
Bir sonraki güncellememiz neredeyse hazır, 3.1 sürümümüz ( detaylar burada ) ve aynı gün içinde ihtiyaç duyduğunuz kadar ders ekleyebileceksiniz.

Saygılarımızla

Daha
9 yıl 10 ay önce #4561 by Caroline
Yanıtlayan: Caroline Konu üzerine planlayıcıya ders notlarının girilmesi
Anında cevap için teşekkürler. Sadece benim aptal olduğumu sanıyordum. Uygulamayı güncellemek zor olacak mı?

Daha
9 yıl 10 ay önce #4562 by bert
Hiç değil, tıpkı diğer güncellemeler gibi. Yeni bir sürümün mevcut olduğunu göreceksiniz. Uygulama mağazası uygulaması > Güncellemeler birkaç gün içinde ve 'Güncelle' düğmesine tıkladığınızda, yeni iDoceo sürümü yüklenecek ve mevcut verileriniz orada olacaktır.

Yine de herhangi bir güncelleme yapmadan önce yedekleme yapmak her zaman iyi bir fikirdir:
cetveldeki Yedekle düğmesine dokunun ve 'Yedekleme tamamlandı' mesajının görünmesini bekleyin.

Daha
9 yıl 10 ay önce #4632 by Wendy
Yanıtlayan: Wendy Konu üzerine planlayıcıya ders notlarının girilmesi
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ancak yalnızca ilk sürüme sahip bir iPad'e sahip olmak güncelleme yapamayacak.
Herhangi bir alternatif var mı? İş tarafından sağlanan iPad, bu nedenle yükseltme bir seçenek değil!

Daha
9 yıl 10 ay önce - 9 yıl 10 ay önce #4633 by bert
Korkarım Wendy değil.
iDoceo 3.0'ı iPad 1 ile uyumlu hale getirmek ve iOS5'i herkesten çok daha uzun süre desteklemek için zaten mücadele ettik.

Orijinal iPad, diğer cihazların (örneğin iPad 2) yarısı kadar belleğe sahiptir ve iDoceo 3'ü geliştirirken ciddi sınırlamalarla karşılaştık.

Apple bu sonbaharda iOS8'i tanıtacağından ve iOS7 ile bazı uyumluluk sorunları yaşadığımızdan, yeni görünümlerden bahsetmeden iOS7'ye geçmek zorunda kaldık.
Son düzenleme: 9 yıl 10 ay önce tarafından bert. Sebep: bazı ek ayrıntılar