İşaret defterini yazdırma

Daha
9 yıl 11 ay önce #4545 by Damo
İşaret defterini yazdırma tarafından yaratıldı Damo
Merhaba Bert-

Dersi devrettiğim başka bir öğretmen için yoklama sembolleri de dahil olmak üzere tüm sınıf için not defterimin tamamını yazdırmam gerekiyor. Bunu yapmanın bir yolu var mı? Çıktı almak için pdf olarak açtığımda tüm katılım sembolleri eksik. Teşekkürler umarım bir çözümünüz vardır!

Saygılarımla

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 11 ay önce - 9 yıl 11 ay önce #4546 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine İşaret defterini yazdırma
Merhaba Damo,
'Rapor' seçeneğiyle dışa aktardığınızı varsayıyorum, öyle mi?
Tüm bu simgeleri dahil etmenin en hızlı yolu, alternatif olarak PDF'ye dışa aktarmaktır (dışa aktarma listesindeki ilk seçenek), bu neredeyse not defterinizdeki tüm sayfanın resmini çekmek gibidir.
Bu PDF bir seçenek değilse ve yine de o 'Rapor'u kullanmak istiyorsanız, bana bildirin, ben de bu simgeleri nasıl ekleyeceğinizi ayrıntılı olarak açıklayacağım.
Kısacası, bunun yerine Rapor (uzman modu) kullanmanız gerekir. Burada biraz denemek istemeniz durumunda talimatlar
Saygılarımızla
Son düzenleme: 9 yıl 11 ay önce tarafından bert.

Daha
9 yıl 11 ay önce #4547 by Damo
Yanıtlayan: Damo Konu üzerine İşaret defterini yazdırma
Merhaba Bert - bunun için teşekkürler. Ne yazık ki, not defterinin bir sayfasını "fotoğraf" olarak yazdırmak yardımcı olmuyor çünkü not defteri tüm bir yılı kapsıyor! Pdf fotoğraf bu nedenle yalnızca ilk 4 dersi kapsar. Uzman raporunu da denedim ve tüm katılım sembolleri eksik. Başka herhangi bir yardım büyük beğeni topladı

Hızlı yanıt için çok teşekkürler!

Daha
9 yıl 11 ay önce - 9 yıl 11 ay önce #4548 by bert
Aşağıdaki PDF'ye bir göz atın ve 'Fotoğraf' ile ne demek istediğimi anlayacaksınız, gerekirse yüz sütun içerir!
Bu, PDF dışa aktarma ile yapılır

Dosya eklentisi:

Dosya adı: hd14717e.pdf
Dosya Boyutu:1,029 KB

Bana birkaç dakika ver, diğer seçeneği açıklayayım.
Ekler:
Son düzenleme: 9 yıl 11 ay önce tarafından bert.

Daha
9 yıl 11 ay önce #4549 by bert
detaylı bulacaksınız burada açıklama ve kısa bir video

Ama kısaca:
- İşaret defteri görünümünden, dışa aktar > Rapor (Uzman modu) üzerine dokunun
- Üzerine dokunun Türkiye (aşağıdaki araç çubuğu) ve aynı araç çubuğundaki Mavi düğmeye birkaç kez basın.
Bu mavi düğme, bir hücredeki simgeleri temsil eder ve seçtiğiniz tüm sütunlarda simgelerin etkinleştirildiğini hemen görürsünüz.
Sarı düğme, bir hücredeki metni temsil eder, daha büyük hücrelere ihtiyacınız varsa, üzerine birkaç kez dokunun.
- Şimdi Dışa Aktar'a (veya postayla) dokunun ve içinde metin ve simgeler bulunan güzel bir PDF alacaksınız
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Damo

Daha
9 yıl 11 ay önce #4550 by Damo
Bu konuda bana yardım etmek için zaman ayırdığınız için çok teşekkürler - Deneyeceğim ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa size haber vereceğim!

Tekrar teşekkürler

Daha
9 yıl 9 ay önce #4658 by Damo
İşe yarıyor! Teşekkürler. Biraz garip göründüğü için manzara görünümünde yazdırabilir/kaydedebilirse gelecekte iyi olurdu, ancak yanlış yaptığım bir şey olabilir!

Tekrar teşekkürler çok beğenildi