Ders planlama ve dönem atama

Daha
10 yıl 4 ay önce #4158 by MüzikÖğretmenMcGorry
Ders planlama ve dönem atama tarafından yaratıldı MüzikÖğretmenMcGorry
Merhaba. Uygulamayı seviyorum. Ancak, ders planlarımı yazmak ve bunları sınıfa göre izlemek için kullanma konusunda kafam karıştı. Ben bir müzik öğretmeniyim ve her sınıf için birden fazla sınıftaki dersleri takip etmem gerekiyor. Günlük sayfasına gittim ama "nokta atanmamış" yazıyor, bu yüzden korkarım o sayfaya yazarsam sınıfımla ilişkilendirmez. Ek açıklamalara da baktım, ancak bu daha çok notlar için görünüyor. Ayrıca, o günkü derslerimi tam bir görünümde görmek için günlük bir rapor çalıştırabilir miyim? Ve öğrenci öğretmenimle paylaşmak için günlük derslerimin bir PDF'sini çalıştırabilir miyim? Teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 4 ay önce #4161 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ders planlama ve dönem atama
Hoş Geldiniz MusicTeacherMcGorry, işte size yardımcı olacak birkaç ipucu.

Bir sınıftaki günlük, her sınıf için benzersizdir. Bu temelde, her günlüğe ne yazarsanız yazın o sınıfta kalacak, 'nokta atanmasa' bile hiçbir şey kaybolmayacaktır.

Örneğin, planlarınızı her sınıfın günlüğüne yazmaya karar verebilirsiniz ve herhangi bir ek yapılandırmaya ihtiyacınız olmaz.

Şimdi, dönemler için.
Bu yalnızca iDoceo'nun bilmesini istiyorsanız gereklidir ne zaman dersleriniz planlanmıştır.
Bu, şunları yapmanızı sağlar:
- Tüm planlanmış sınıflarınızın bulunduğu planlayıcıda tam bir hafta gösterin
- Belirli bir haftanın tüm günlüklerini tek bir ekranda görün. Günlükteymiş gibi düzenleyebilir ve içindeki verileri ekleyebilirsiniz.
- Tüm derslerinizle tek bir güne odaklanın
- Tatillerinizi girin

Yani kısaca:
- günlüğe yazmaktan çekinmeyin.
- 'Dönem atanmamış' mesajından kaçınmak ve planlayıcı ile çalışmak istiyorsanız, programınızı ve takviminizi yapılandırın.
- Günlüğe ne yazarsanız yazın, yapılandırdığınızda planlayıcıda görünecektir.

İşte zamanlamanın nasıl yapılandırılacağını açıklayan bağlantı ve okuyun okul döneminiz için o haftayı nasıl tekrarlarsınız

Saygılarımla
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: burkholder

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.