Zaman çizelgelerini programlayın

Daha
10 yıl 5 ay önce #4137 by Louis
Zaman çizelgelerini programlayın tarafından yaratıldı Louis
Merhaba,

Bu uygulamayı bir süre önce indirdim ve Ocak 2014'ten başlayarak yeni öğretim yılında kullanmaya hazırlanıyorum (ileri düzey planlama mı?). Gerçekten sağlam görünüyor ve diğerlerinden bazıları apps Sevdiğim bazı özelliklerin eksikliğine baktım.

Programla ilgili bir şey, bunun belirlenme şeklidir. 2 haftalık bir tekrar döngüsü üzerinde çalışıyoruz, ki bu iyi. Her öğretim döneminin başlangıç ​​ve bitiş zamanlarının yanı sıra aralar (teneffüs ve öğle yemeği) için zaman çizelgeleri belirlerim. Benim sorunum her periyodun başlangıç ​​ve bitiş saatleri ile pazartesi, çarşamba-cuma teneffüs ve öğle yemeği saatleri aynı ama Salı farklı ve bunu zaman çizelgelerine yansıtamıyorum. Özellikle, teneffüs ve öğle yemeği sırasında, ders dışı zamanlar olduğunu belirtmek için gri çizgiler koymayı seviyorum, ancak periyotları salı günleri doğru koysam bile, yine de bindirme ile garip görünüyor. belirli günler için zaman çizelgelerini özelleştirmenin bir yolu var mı?

başka, küçük bir şey - her haftanın başında program 1, program 2 yazıyor. Bunu A Haftası, B Haftası olarak değiştirmek mümkün mü?

Teşekkürler! :)

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 5 ay önce #4140 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Zaman çizelgelerini programlayın
Merhaba Louis,
Mevcut sürümde, zaman çizelgeleri tüm hafta günleri için paylaşılıyor, bu seçeneği yakın gelecekte ekleyip ekleyemeyeceğimizden emin değilim. Yine de not edildi.
Bir sonraki güncellememizde A - B Haftası seçeneğine güvenin, bunu ilk soran siz değilsiniz.

Saygılarımla

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.