Bazı planlayıcı özelleştirmeleri mümkün mü?

Daha
10 yıl 5 ay önce #4131 by Paradoks
Bazı planlayıcı özelleştirmeleri mümkün mü? tarafından yaratıldı Paradoks
Planlayıcımı özelleştirmeyle ilgili birkaç soru:

1. 5 günlük dönüşümlü bir programdayım ve planlayıcımda gün numarasının (gün 1,2,3,4,5...) görünmesini istiyorum - tam boyut modunda çalışıyor. Takvimimdeki sadece renkler yerine, bana döngünün hangi günü olduğunu söyleyen planlayıcımın her gününe bir not ya da başka bir şey. Mümkün mü?

2. Haftanın belirli günleri için rutinlerim, notlarım ve yer değişikliklerim var (örn. Bilgisayar laboratuvarımız olduğunda, kütüphane için rutin vb.) döngüsü (örn. Her gün dilin bir bölümü için kitaplığım var ve 5. günde planlayıcıma otomatik olarak not edilmesini istiyorum; sabah rutinimin her günün ilk bloğuna sabitlenmesini istiyorum, vb.) ve buna gerek yok manuel olarak yapın.

3. Aynı doğrultuda, programımda dönemler halinde teneffüslerim ve görevlerim var ve tüm görevlerime mükerrer bir not eklenmesini istiyorum. Mümkün?

Harika bir uygulama!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 5 ay önce #4139 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Bazı planlayıcı özelleştirmeleri mümkün mü?
Merhaba Paradoks,
1. Henüz mümkün değil. 'Kompakt - mod'da bu seçeneğimiz var, hafta içi günleri sayılarla değiştirecek, ancak o zaman bir planlayıcınız olmayacak...
İsteğinizi not aldım, bir sonraki güncellememizde bu konuda neler yapabileceğimizi göreceğiz

2. Belki bu yardımcı olur. Bunu bir 'Konum' metni olarak ekleyebilirsiniz. Planlayıcınızdaki her dönemin bir sınıfı ve bir Konumu vardır. Konum herhangi bir bilgi içerebilir ve programda (henüz planlayıcıda değil) her birinin yanında görünecektir.
Bu konumu otomatik olarak eklemek için, bir döngüdeki günleri düzenlemeli ve bu değişikliği çoğaltmak için 'Otomatik kopyalama'yı tekrar yapmalısınız...

3. Önceki geçici çözümün işe yarayacağını düşünüyorum.

Yine de planlayıcı ve dönem yapılandırmasına daha fazla seçenek ekleyeceğiz. Devam eden çalışma
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Paradoks

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.