iDoceo 8 jest teraz dostępne na iPhone'a, iPada i Maca

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10537 by bert
iDoceo 8 jest już dostępne w App Store.
Dziękuję wszystkim beta testerom, którzy pomogli w tym procesie.

W najbliższych dniach będziemy aktualizować sieć!

Upewnij się, że używasz iDoceo 8 na wszystkich swoich urządzeniach

Ta aktualizacja zostanie wydana w ciągu tygodnia dla wszystkich użytkowników, ale możesz ją zaktualizować
swojego iDoceo z tego łącza poniżej.

apps.apple.com/app/apple-store/id477120941?pt=518064&mt=8
Następujący użytkownicy podziękowali: Rafiei71

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 11 miesiące temu - 1 rok 11 miesiące temu #10538 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 8 jest teraz dostępne na iPhone'a, iPada i Maca
Często zadawane pytania dotyczące iDoceo 8

Czy jest to płatność jednorazowa?
Tak

Jeśli mam aplikację na iPada lub Maca, czy muszę płacić ponownie?

Nie.
Jeśli użyjesz tego samego Apple ID, za pomocą którego kupiłeś iDoceo, Apple nie obciąży Cię ponownie.

Czy jeśli zakupiłem pakiet/pakiet aplikacji na iPada, muszę ponownie zapłacić za pakiet lub aplikację na iPhone'a?
Nie. Patrz poprzedni punkt.

Czy App Store mówi, że musisz zapłacić ponownie?
Częstym błędem popełnianym przez firmę Apple jest śledzenie całego procesu zakupu, gdy zostaniesz poinformowany, że pobieranie jest bezpłatne. Ponownie musisz użyć tego samego Apple ID co poprzednio.

Apple ponownie obciążyło mnie opłatą. Co powinienem zrobić?
Możesz zażądać zwrotu pieniędzy od Apple, ale nie jest to błąd z ich strony. Użyłeś innego Apple ID - lub poprosiłeś wcześniej o kolejny zwrot pieniędzy - a z drugiej strony bardzo dziękujemy za zakup. Jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy, nie będziesz mógł zaktualizować iDoceo w przyszłości.


EDYCJA: Będziemy aktualizować ten post o nowe pytania
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiące temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: Emilie, Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 11 miesiące temu - 1 rok 11 miesiące temu #10539 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 8 jest teraz dostępne na iPhone'a, iPada i Maca
Czy mogę zarządzać iDoceo tylko w orientacji pionowej lub poziomej?
Możesz używać wszystkich iDoceo z iPhone'em w orientacji pionowej lub poziomej, z wyjątkiem widoku kalendarza, który wymaga ustawienia iPhone'a w orientacji poziomej.

Czy będzie działać na moim modelu iPhone'a...?

Jeśli obsługuje system iOS12 lub nowszy, będzie działać.

Czy będzie dobrze wyglądać na moim ekranie X-calowym?

Przygotowaliśmy iDoceo do pracy na mniejszych iPhone'ach.
W Opcje > Rozmiar czcionki możesz zmienić szeroki system czcionek, więc nie będziesz mieć żadnych problemów.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiące temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 10 miesiące temu #10558 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat iDoceo 8 jest teraz dostępne na iPhone'a, iPada i Maca
Wielkie dzięki za zaoferowanie darmowej wersji na iPhone'a, to naprawdę miłe i pomocne. Teraz mogę szybko sprawdzić kilka rzeczy w klasie za pomocą mojego iPhone'a i zostawić iPada podłączonego do ekranu. Naprawdę doceniam tę aktualizację i całą ciężką pracę, którą włożyłeś w iDoceo.

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Następujący użytkownicy podziękowali: bert, ElliZ

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.