Funkcja raportu e-mail

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6115 by JasonEvens
Funkcja raportu e-mail został stworzony przez JasonEvens
Cześć,
Zacząłem korzystać z tej funkcji raportów e-mail, aby przekazywać studentom szczegółowe informacje zwrotne za pośrednictwem poczty elektronicznej. To jest wspaniałe. Musiałem jednak dużo kombinować, aby przenieść adresy e-mail do idoceo - musiałem to zrobić za pomocą arkuszy kalkulacyjnych, łącząc nazwę użytkownika z częścią @ wiadomości e-mail itp.
Zapytałem biuro ICT, czy mogą utworzyć pełne pole e-mail w ramach profili, które tworzymy z SIMS, który jest głównym oprogramowaniem używanym w szkołach w Wielkiej Brytanii do przechowywania danych uczniów.
Niestety nie ma możliwości dodania pełnego adresu e-mail w ramach profili tworzonych w SIMS, więc personel nie ma łatwego sposobu importowania e-maili uczniów podczas tworzenia nowych klas, co oznacza, że ​​nie możemy iść naprzód w korzystaniu z tego wspaniałego funkcji, ponieważ personel miałby trudności z konfiguracją.
Wszystko to można jednak rozwiązać, JEŚLI jesteś w stanie skonfigurować domyślną funkcję sufiksu e-mail dla organizacji. W mojej szkole wszystkie e-maile kończą się na @southcraven.org . Nadal możemy importować pole nazwy użytkownika z profili utworzonych z SIMS, ale podczas generowania raportów iDoceo musiałoby po prostu połączyć pole nazwy użytkownika z predefiniowanym sufiksem e-mail?

Czy to możliwe? Mam nadzieję, że tak, ponieważ widzę, jak wszyscy korzystają z funkcji raportu e-mail, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje zwrotne od uczniów.

Dzięki,

Jasonie,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6117 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Funkcja raportu e-mail
Zauważyłem Jason, dzięki.

Szczerze uważam, że SIMS mógłby naprawdę pozwolić sobie na eksportowanie tych adresów e-mail jako rzeczywistych e-maili, zamiast implementowania przez nas hakerskiego rozwiązania w iDoceo o bardzo ograniczonym zakresie (iDoceo jest używane na całym świecie). Nasz budżet blednie w porównaniu z nimi, a oni obciążają swoich klientów — dużo — rocznie, my nie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.