Znikający studenci

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5441 by podchmielony
Znikający studenci został stworzony przez podchmielony
Ok, jestem nowy w tym, ale jak dotąd poczyniłem duże postępy.

Jeden problem:

Dlaczego studenci wciąż znikają z mojego rozkładu miejsc. To wtedy, gdy zamknąłem aplikację, a następnie otworzyłem ją ponownie następnego dnia, niektóre zostały zmienione, a niektóre zaginęły.

Poza tym, czy mogę skopiować plan miejsc dla następnego ekranu?

Dzięki :hmm:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5442 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Znikający studenci
Witaj Tipsycat,
Nie powinniście stracić żadnego ucznia. Czy może całkowicie zamykasz iDoceo (dwukrotnym dotknięciem przycisku strony głównej?).
Aby skopiować plan miejsc, dotknij i przytrzymaj numer planu miejsc, a następnie „Kopiuj”.

W ten poniedziałek rozpoczniemy testy beta naszej kolejnej dużej aktualizacji i dodaliśmy kilka interesujących ulepszeń w rozkładzie miejsc. Jeśli chcesz dołączyć, daj mi znać. Jestem pewien, że problem znikających uczniów zostanie rozwiązany, ale jeśli tak nie jest, będę mógł udzielić dalszej pomocy.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5443 by podchmielony
Odpowiedzi udzielił podchmielony na temat Znikający studenci
Wyszedłem z planu miejsc przed zamknięciem aplikacji. Utrata uczniów zdarzyła się już 3 razy. Dlaczego poszczególni studenci, dlaczego nie wszyscy? Jak najlepiej zamknąć?

Bardzo chciałbym dołączyć do testów beta, chociaż w ten poniedziałek nie będzie mnie w pobliżu :-( W każdym razie dzięki. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czy moi znikający uczniowie nie będą dalej znikać.

Dzięki za informacje o ponownym skopiowaniu planu miejsc siedzących, to świetnie :-)

Dziękuję za pomoc. Genialna aplikacja!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5444 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Znikający studenci
Powinieneś już otrzymać zaproszenie do wersji beta, zajrzyj, kiedy będziesz miał okazję.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.