Karty i dane

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #103 by SuAmigo
Karty i dane został stworzony przez SuAmigo
Witaj, Adminie :)

Właśnie zacząłem używać tej aplikacji i zastanawiałem się, jak przełączać się między kartami w ramach klasy, aby dane na pierwszej karcie nie znikały podczas przełączania na drugą kartę itp. Muszę użyć strzałki wstecz, aby powrócić do oryginalnych danych , ale usuwa wszystkie nowe kolumny, które dodawałem na drugiej karcie ...?

Jestem pewien, że w miarę upływu czasu będę miał więcej pytań i doceniam sposób, w jaki nadążasz za stroną forum w swojej witrynie.

SuAmigo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #105 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Karty i dane
Cześć SuAmigo,
Ideą zakładek jest działanie jak strony w książce, w naszym przypadku w dzienniku ocen. Z tą różnicą, że w ramach zakładek z tego samego dziennika udostępniasz tylko listę uczniów.
Tak więc na głównym ekranie/tablicy wybierasz klasę/dziennik, z którym chcesz pracować, a następnie zakładkę/stronę tego dziennika. Otwiera każdą klasę na ostatnio wybranej karcie dla tej klasy.

Zwykle każda karta zawiera różne semestry lub inne koncepcje, dzięki czemu możesz skupić się na konkretnym semestrze pojedynczo, zamiast mieć tysiąc kolumn na tej samej karcie.

Nie powinno być konieczne używanie strzałki wstecz, aby powrócić do oryginalnych danych, każda zakładka w klasie zawiera własne informacje i dotknięcie tej zakładki powinno je wyświetlić.
Daj nam znać, jeśli go rozwiążesz lub jeśli jest w nim coś innego!
Dzięki.
Następujący użytkownicy podziękowali: SuAmigo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #109 by SuAmigo
Odpowiedzi udzielił SuAmigo na temat Re: Karty i dane
Dziękuję za odpowiedź.

Myślę, że pytanie, które chciałem zadać po dzisiejszym eksperymencie, brzmiało: jak zapisać informacje na „stronie 1/karcie 1” podczas tworzenia nowych stron/kart; bo wczoraj dane na stronie 1 zniknęłyby po utworzeniu nowej karty? Nie wiem co dzisiaj robiłam, ale informacje jakoś się zapisały i nie było problemu, żeby jakieś informacje znikały na którejś ze stron...

Moje następne pytanie brzmi: czy muszę korzystać z Dropbox, czy też mogę po prostu przechowywać wszystkie informacje potrzebne do mojej klasy na iPadzie? W tej chwili nie wiem, jakie są zasady naszego dystryktu dotyczące wysyłania informacji przez serwery osób trzecich i nie chcę podejmować takiego ryzyka, dopóki nie poznam ich oficjalnego stanowiska. Chciałbym po prostu zabezpieczyć wszystko na moim iPadzie.

Jeszcze raz dziękuję za wyczerpujące informacje i szybkie odpowiedzi!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #110 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Karty i dane
Cześć Suamigo,
Cieszę się, że to rozwiązałeś... jakoś.
Jeśli chodzi o Dropbox, to po prostu wygodny sposób tworzenia kopii zapasowych/importowania/eksportowania danych. Nie jest to wcale wymagane i rozumiem Twoje obawy dotyczące serwera innej firmy.
Jako alternatywę dla kopii zapasowej Dropbox możesz wykonać pełną kopię zapasową za pomocą iTunes, która również będzie działać i będzie dotyczyć tylko Twojego komputera.
Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.