Przeglądanie kolumn na zaimportowanej liście klas

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #4839 by allison.puranik@gmail.com
Przeglądanie kolumn na zaimportowanej liście klas został stworzony przez allison.puranik@gmail.com
Zaimportowałem klasę z arkusza kalkulacyjnego Excel w Dropbox za pomocą Kreatora importu. Arkusz kalkulacyjny miał dwie kolumny, jedną z nazwiskiem ucznia, a drugą z preferowanym nazwiskiem. Po utworzeniu listy klas widzę teraz tylko kolumnę nazwy. Jak wyświetlić obie kolumny?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #4840 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Przeglądanie kolumn na zaimportowanej liście klas
Witaj Allison,
W widoku dziennika ocen zobaczysz tylko imię i nazwisko ucznia, nie są wyświetlane żadne inne dane osobowe.
Jeśli chcesz, aby wyświetlała się preferowana nazwa, musi to być konwencjonalna kolumna (kolumna dziennika ocen). Korzystając z kreatora importu, wybierz preferowaną kolumnę z nazwiskiem w części „Dziennik ocen”.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #4841 by allison.puranik@gmail.com
Odpowiedzi udzielił allison.puranik@gmail.com na temat Przeglądanie kolumn na zaimportowanej liście klas
Dziękuję - chyba robię coś źle - po prostu nie mogłem tego uporządkować. Właśnie utworzyłem nowe klasy bez użycia kreatora importu i działało to dobrze, więc będę się tym martwić innym razem. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.