Wybieranie opcji w oknach dialogowych lub edytowanie

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu - Rok 2 5 miesięcy temu #10112 by pauhana658
Po zainstalowaniu Monterrey na MacBooku Pro M1 nie mogę wchodzić w interakcje z oknami dialogowymi w idoceo.

Na przykład, jeśli chcę usunąć kolumnę, wybieram „Wymaż” z menu podręcznego i pojawia się okno dialogowe z pytaniem, czy chcę usunąć kolumnę. Gdy tylko kliknę dowolne miejsce w oknie dialogowym, w tym duży czerwony przycisk, okno dialogowe znika i nie jest wykonywana żadna czynność. Dzieje się tak z każdym typem akcji, która tworzy okno dialogowe.

W innym przykładzie chcę wysłać uczniom ocenione zadania e-mailem, więc wybieram przycisk Udostępnij, a następnie Raport e-mailem. Spowoduje to wyświetlenie okna dialogowego z polami Temat i Tekst oraz hierarchicznymi menu Kolumny i Opcje. Mogę dokonywać wyborów dla Kolumn i Opcji, ale nie mogę edytować ani nawet zaznaczać tekstu, który może już znajdować się w polach Temat i Tekst.

W wyniku tych problemów na MacBooku Pro używam iPada Pro do interakcji z oknami dialogowymi i zwracania zadań uczniom, ale jest to ogromny kłopot. Jakieś pomysły na temat tego, co może powodować te problemy w MBP i jak mogę je naprawić? Dzięki!
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez pauhana658.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu #10113 by bert
Cześć,

Zaktualizuj swoją wersję iDoceo. Jeśli aktualizujesz system operacyjny, powinieneś odpowiednio zaktualizować
apps.apple.com/app/apple-store/id477120941

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.