Wysyłanie wiadomości e-mail zarówno do uczniów, jak i rodziców - nie działa (błąd?)

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu - Rok 2 6 miesięcy temu #9981 by Sebastian
Witam,

Chcę wysłać raport zarówno do uczniów, jak i rodziców. Jednak po otwarciu okna Poczta pasek adresu jest całkowicie pusty. Tylko jeśli kliknę na pojedynczego ucznia i kliknę „wyślij e-mail do obu”, pasek adresu zostanie wypełniony poprawnie (oba adresy).

Czy ktoś może pomóc? W przeciwnym razie muszę najpierw wysłać e-mail do uczniów, zanim wyślę go do rodziców, co jest trochę irytujące. Myślę, że to może być błąd, czy u Ciebie działa? Używam najnowszej wersji Maca.

Najlepsze życzenia
Sebastian

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc temu przez Sebastian.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu - Rok 2 6 miesięcy temu #9985 by bert
Witaj Sebastianie,
To błąd Apple. macOS nie obsługuje właściwości Mail podczas korzystania z UDW. Zgłosiliśmy to dawno temu do Apple, ale jestem pewien, że nic z tym nie zrobią.
Aby obejść ten problem, otwórz Ustawienia (ikona koła zębatego) > e-mail i włącz „Odbiorcy w DW”

Pozdrowienia,
Bert
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu #9986 by bert
Witaj Sebastianie,
To błąd Apple. macOS nie obsługuje właściwości Mail podczas korzystania z UDW. Zgłosiliśmy to dawno temu, ale jestem pewien, że nic z tym nie zrobią.
Aby obejść ten problem, otwórz Ustawienia (ikona koła zębatego) > e-mail i włącz „Odbiorcy w DW”

Pozdrowienia,
Bert
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu - Rok 2 4 miesięcy temu #9987 by Sebastian
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź! Doceniam to. Obejście działa idealnie i użyję go w przyszłości. Myślę, że rodzice nie mają nic przeciwko znaniu adresu e-mail swojego dziecka, więc nie martw się.

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 4 miesiąc temu przez Sebastian.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.