Przywrócić brakujące notatki?

Więcej
Rok 3 10 miesięcy temu #8759 by Kerryjt
Przywrócić brakujące notatki? został stworzony przez Kerryjt
Cześć chłopaki,

Prowadzę notatki z datą dla wszystkich moich uczniów. W jakiś sposób dzisiaj przypadkowo przeniosłem notatki dwóch moich uczniów (data 25/5) do klasy, do której nie dodano żadnych uczniów, a teraz wydaje mi się, że zgubiłem wszystkie te notatki razem. Czy jest sposób na ich odzyskanie? Zajrzałem do kosza i nie ma ich tam. Tworzę kopię zapasową w Dropbox, czy powinienem stamtąd przywrócić? Każda pomoc byłaby mile widziana. Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9132 by Zadbaj o
Odpowiedzi udzielił Zadbaj o na temat Przywrócić brakujące notatki?
Napotkałem poważny PROBLEM. Kiedy sparujesz iDoceo między iPadem a komputerem Mac, aby móc edytować z jednego z dwóch komputerów, wszystkie NOTATKI, które mają uczniowie, zostaną UTRACONE. Jakiś problem trzeba rozwiązać, żeby się nie pojawił. Udało mi się przywrócić poprzednią kopię i przeprowadzić testy i dzieje się to właśnie w momencie łączenia ipad-mac.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9134 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Przywrócić brakujące notatki?
Dzięki Dbatllo. Otrzymaliśmy Twoją wiadomość i już na nią odpowiedzieliśmy. Pojedynczy post lub wiadomość jest bardzo cenna

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9141 by Zadbaj o
Odpowiedzi udzielił Zadbaj o na temat Przywrócić brakujące notatki?
DOBRZE ROZWIĄZAŁEM PROBLEM.

ROZWIĄZANIE: Niezbędne jest używanie tej samej wersji iDoceo na obu urządzeniach (ipad i mac). Następnie przywróć starą kopię zapasową, zsynchronizuj i wszystko działa dobrze (notatki też).

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.