Uczniowie w wielu klasach

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu - Rok 6 2 miesięcy temu #7389 by Cheryl
Uczniowie w wielu klasach został stworzony przez Cheryl
Czy można powiązać lub zidentyfikować uczniów, których widzę w różnych klasach? Na przykład mam wielu uczniów, których widuję na lekcjach matematyki, a później na lekcjach przedmiotów ścisłych. Prowadzę 12 zajęć tygodniowo i około 350 uczniów, więc nie zawsze zdaję sobie sprawę, że z niektórymi uczniami spotykam się wielokrotnie. Rezultatem, którego szukam, jest posiadanie tych samych danych dla tych uczniów (zdjęcie, e-mail, kontakt itp.)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 2 miesiąc temu przez Cheryl.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu - Rok 6 2 miesięcy temu #7390 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Uczniowie w wielu klasach
Zobaczysz to tutaj. Dolny pasek pokaże wszystkie zajęcia, w których uczestniczy dany uczeń

Ostatnio zmieniany: 6 lata 2 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu #7391 by Cheryl
Odpowiedzi udzielił Cheryl na temat Uczniowie w wielu klasach
Cześć, dzięki za szybką odpowiedź. Nie pojawia się u mnie. Sprawdziłem dwukrotnie, kopiując ucznia z jednej klasy do drugiej, aby upewnić się, że wszystkie szczegóły są poprawne, a następnie ponownie sprawdzając stronę podsumowania, aby zobaczyć, czy jest tam klasa alternatywna. nie byli.

Mój problem polega na tym, że jeśli zaktualizuję szczegóły danych w jednej klasie, muszę znaleźć drugą klasę i tam również ją zmienić. Dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu - Rok 6 2 miesięcy temu #7392 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Uczniowie w wielu klasach
Dane osobowe nie będą synchronizowane między zajęciami.
Jeśli chodzi o podsumowanie, musisz zainstalować najnowszą wersję iDoceo dostępną w App Store

Możesz przenieść dane osobowe z Dziennika ocen > Narzędzia > Student > Wybierz > Kopiuj
Ostatnio zmieniany: 6 lata 2 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.