Nowe „ogólne rozporządzenie o ochronie danych” (RODO)

  • Dyskoteka
Rok 6 3 miesięcy temu #7328 by Dyskoteka
Cześć,

Może to zabrzmieć jak głupie pytanie, ponieważ wiem, że dane są przechowywane lokalnie na iPadach, a następnie są przechowywane za pośrednictwem kopii zapasowej w chmurze na naszych własnych kontach, ale czy iDoceo ma politykę RODO? Moja szkoła ściga mnie, aby upewnić się, że wszystko, czego używamy, jest zgodne.

Dziękujemy z wyprzedzeniem,
Stuart

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 3 miesięcy temu #7334 by bert
Witaj Stuart,
Nasza polityka prywatności jest szczegółowo wyjaśniona tutaj, a wkrótce dodamy specjalną adnotację RODO.
www.idoceo.net/index.php/en/?option=com_...&view=artykuł&id=172

Wiem, że już wiesz, ale dla jasności, nie przetwarzamy ani nie mamy dostępu do żadnych danych osobowych.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu #7349 by marclemoignan
Odpowiedzi udzielił marclemoignan na temat Nowe „ogólne rozporządzenie o ochronie danych” (RODO)
Cześć

Przeczytałem podany link, ale mam ten sam problem w moim miejscu pracy. Proszę, czy możesz coś potwierdzić, jeśli to możliwe. Jeśli utworzę kopię zapasową mojego iPada lokalnie na moim komputerze w celu odtwarzania muzyki i aplikacji, czy będzie to również kopia zapasowa danych Idoceo. Czy byłaby taka sama sytuacja, gdyby ktoś wykonał kopię zapasową swoich kont iTunes za pośrednictwem chmury?

Wielkie dzięki za pomoc z góry.

Z poważaniem,

marc

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 2 miesięcy temu #7350 by bert
Witaj Marcu,
Lokalna kopia zapasowa z iTunes na komputerze PC/MAC zachowa wszystkie dane iDoceo, ale kopia zapasowa iCloud nie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.