iDoceo 7.2.2

Więcej
Rok 2 1 miesięcy temu #10328 by bert
iDoceo 7.2.2 został stworzony przez bert
Nasza kolejna aktualizacja, iDoceo 7.2.2, będzie dostępna w tym tygodniu.
Są to najbardziej znaczące ulepszenia w tym. Więcej wkrótce!

• Ulepszona obsługa MDM dla administratorów systemu (więcej szczegółów w idoceo.net)
• Nowy raport e-mail „Tylko tekst” dla pojedynczej kolumny z wysoce konfigurowalną zawartością i polami
• Ulepszone wyszukiwanie typów ocen
• Ulepszona konfiguracja ulubionych kolumn z obsługą rubryk
• Dodatkowe ikony zgodnie z Twoimi żądaniami
• Zaktualizowana obsługa najnowszych formatów plików Quizziz i EdPuzzle
• Możesz teraz wyeksportować konfigurację harmonogramu/planera do kalendarzy Apple
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 1 miesięcy temu #10331 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 7.2.2
Jest już dostępny w App Store.
Możesz zaktualizować za pomocą tego linku poniżej
apps.apple.com/app/apple-store/id477120941
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 1 miesięcy temu #10332 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat iDoceo 7.2.2
Dzięki za aktualizację, miło jest widzieć nowe funkcje :)

Podoba mi się nowy raport tylko tekstowy. Jednak, aby ułatwić korzystanie, byłoby miło, gdybyś mógł przeciągnąć elementy, np. [dzisiaj] [nazwa kolumny] do pola tekstowego e-maila. Teraz muszę go ręcznie wpisać, co jest trochę uciążliwe.

Czekamy na przyszłe aktualizacje! :)

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 1 miesięcy temu #10333 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat iDoceo 7.2.2
dwie drobne kwestie:
- Nie mogę zamknąć okna raportu e-mail (tylko tekst), w którym tworzę wiadomość, gdy zdecyduję się nie wysyłać wiadomości e-mail. Kliknięcie na x w prawym górnym rogu nic nie daje.
- Nie mogę pominąć pustych komórek (np. studenci, którzy nie pisali egzaminu). Muszę ręcznie ukryć tych uczniów przed wysłaniem wiadomości e-mail. W przypadku starego sposobu e-maila (załącznika) istniała opcja pomijania pustych komórek.

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 1 miesięcy temu #10334 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 7.2.2
Dzięki Sebastian, odnotowałem oba problemy.
Jeśli chodzi o przeciąganie i upuszczanie, również zauważyłem, ale jestem staroświecki! Po 15 wersjach iOS nadal nie potrafię poprawnie zaznaczać tekstu palcami i staram się polegać na tradycyjnym pisaniu. Jeśli będzie zainteresowanie tym raportem, będę nad nim dalej pracował
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.