Wkrótce rozpoczną się beta testy iDoceo 7 na komputery Mac! (tylko dla beta testerów)

Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu - Rok 3 8 miesięcy temu #8867 by bert
Dzień dobry wszystkim,

Po wielu miesiącach niestrudzonej pracy rozpoczynamy dziś beta testy wersji iDoceo 7 na komputery Mac

Ta wersja jest dostępna dla beta testerów wersji na iPada. Mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc do testowania!

Ponieważ na Macu nie ma Testflight, musisz wysłać nam UUID swojego Maca, abyśmy mogli Cię zarejestrować przed wysłaniem Ci aplikacji. Zobaczysz kroki wyjaśnione tutaj:
www.imore.com/find-mac-udid-mac-app-store-beta-testing
i prześlij nam później ten kod na adres support @ idoceo.net

Musisz mieć zainstalowaną wersję 7 iDoceo dla iPada, jeśli chcesz synchronizować dane między iPadem a komputerem Mac.

Musisz mieć zainstalowany system Mac OS Catalina 10.15.x

Domyślnie iDoceo jest nadal aplikacją całkowicie offline, chyba że aktywujesz tę synchronizację w Opcje> Linki do chmury (na obu urządzeniach)

Twoje konto iCloud musi być takie samo na urządzeniach, które chcesz zsynchronizować.

Wersja beta będzie działać przez około miesiąc, a oficjalną aplikację można zainstalować w App Store, gdy tylko będzie dostępna, bez utraty danych.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 8 miesiąc temu przez bert.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8868 by Claire Deg
Witam,

Je serai ravie de faire partie des beta-testers for le Mac ainsi que pour l'iPad. Komentarz faire la demande?
Wykorzystaj déjà Testflight dla jednej autentycznej aplikacji na iPadzie.

Dziękujemy!
Claire
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8870 by bert
Dzięki za pomoc!
To było przytłaczające przyjęcie! Zbieramy wszystkie Twoje prośby i zaczniemy wysyłać linki jutro / po jutrzejszym szczycie.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8871 by bert
@ClaireDeg Odbierasz teraz zaproszenie do udziału w testach beta dla uczestników. Merci de votre doradca
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8872 by Akselfa
Wspaniały! Czekam na to od jakiegoś czasu. Chętnie przetestuję te wersje beta apps. w jaki sposób mogę się zgłosić?
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8873 by bert
Dzięki Axelph. Wyślij do nas e-maila z aplikacji, stuknij w pomoc > Wsparcie i sugestie. To może jeszcze chwilę potrwać!
Następujący użytkownicy podziękowali: Akselfa
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8874 by tmm4130
To dobra wiadomość!
Jestem stosunkowo nowy w iDoceo, ale myślę, że dość szybko zorientowałem się, a teraz jestem zakochany i chciałbym pomóc w ulepszaniu i rozwijaniu go.
Dlatego też chciałbym zgłosić się jako beta-tester. Czy to jest możliwe?
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8875 by Akselfa
Zrobione! Dziękuję. Bez obaw o to, jak długo to potrwa.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8883 by pokój nie wojna
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 3 8 miesięcy temu #8884 by Claire Deg
Bonjour Bert, rien reçu, c'est normal?
Claire
Temat został zablokowany.