iDoceo 4.10.13 dostępne z ocenami online!

Więcej
Rok 5 10 miesięcy temu #7504 by bert
Tak, dostaniemy się tam Ambush66. Zbieramy wiele opinii od użytkowników i tego rodzaju otwarte zadania będą możliwe.
Jeśli przegapisz coś jeszcze, nie wahaj się opublikować.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 7 miesięcy temu #7628 by mread
Odpowiedzi udzielił mread na temat iDoceo 4.10.12 gotowe w przyszłym tygodniu.Oceny online!
Czy istnieje przykład formatu XLS do importowania pliku XLS do testu Connect (wielokrotnego wyboru)?

Z góry dziękuję

Mike

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 7 miesięcy temu #7629 by bert
Część Mike,
W załączniku znajdziesz szablon, który musisz wypełnić, jest on również dostępny z opcji pokazanej na obrazku




Załącznik:

Nazwa pliku: ocena...ate.xlsx
Rozmiar pliku:43 KB
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 7 miesięcy temu #7630 by mread
Odpowiedzi udzielił mread na temat iDoceo 4.10.12 gotowe w przyszłym tygodniu.Oceny online!
Wielkie dzieki!!!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 6 miesięcy temu #7784 by Stefpeko
Odpowiedzi udzielił Stefpeko na temat iDoceo 4.10.12 gotowe w przyszłym tygodniu.Oceny online!
Super merci pour le travail!!!

Serait-il możliwe d'utiliser Connect pour avoir 2 oceny na 2 urządzenia różne i permettre à 2 profs de faire une évaluation qui se synchronize sur les 2 device quand on fait unfresh?

serait-il możliwe d'insérer une zdjęcie dans les przypadkach d'une rubrique à la place du texte?
Cela serait plus łatwe pour les plus petits.

dziękuję

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 6 miesięcy temu #7787 by bert
Witam,
Ce n'est pas available pour le moment Stefpeco. Je verrai ce qu'on peut faire

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 3 miesięcy temu #7914 by ajacksonjr52
Odpowiedzi udzielił ajacksonjr52 na temat iDoceo 4.10.12 gotowe w przyszłym tygodniu.Oceny online!
1. Uwielbiam ten pomysł. Korzystałem z formularzy Ms i Google, zanim moja szkoła zablokowała Google, ale utrudniła korzystanie z MS bez posiadania przez dzieci wiadomości e-mail msn. Podoba mi się użycie pinezki klasy, ponieważ mam system lms, ale nie lubię tam testować formatu.

Uczę czytania i gramatyki. Czy istnieje sposób na utworzenie fragmentów do czytania dla moich uczniów, które mogą odpowiedzieć na pytania, lub sposób zaimportowania ich do arkusza kalkulacyjnego jako zachęty do przeczytania zestawu pytań?

Na przykład: otwarte okno z odczytem tych pytań, aby dziecko mogło przeczytać i odpowiedzieć.

* Naprawdę podoba mi się ten potencjał.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 3 miesięcy temu #7917 by bert
Witaj ajacksonjr52,
Podczas konfigurowania oceny znajdziesz opcję „Importuj pytania z XLS”, która pozwoli Ci pobrać i przesłać szablon XLS.

Każde pytanie ma swój tekst/obraz i umożliwia wybór wielokrotnego lub otwartą odpowiedź.
Jeśli na przykład ten sam fragment zawiera 4 pytania, należy skopiować oryginalny fragment na górze każdego pytania.
Następujący użytkownicy podziękowali: ajacksonjr52

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.