iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store

Więcej
Rok 6 9 miesięcy temu #6924 by bert
iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store został stworzony przez bert
Grade Scanner to potężna i łatwa w użyciu aplikacja, która automatycznie ocenia oceny arkuszy bąbelkowych.
Błyskawicznie twórz zajęcia, konfiguruj odpowiedzi do swoich ocen i rozpocznij skanowanie, gdy uczniowie wypełnią arkusze bąbelkowe.
Skaner ocen pokaże wynik Twojego ucznia w czasie rzeczywistym.
Możesz eksportować swoje dane do XLS, CSV, do iDoceo, synchronizować z Google Classroom lub przeglądać statystyki z aplikacji.

Oto jego główne cechy:

- Uniwersalna aplikacja, działa na iPhonie i iPadzie. Brak synchronizacji między urządzeniami.
- Zabezpiecz hasłem GradeScanner za pomocą kodu PIN lub Touch Id

• Twórz nieograniczone zajęcia
- Importuj pliki XLS lub szablony z iDoceo
- Dodaj uczniów z listy kontaktów
- Dodaj uczniów z Google Classroom
- Dodaj miniatury uczniów

• Twórz nieograniczone oceny
- Dowolna liczba pytań od 1 do 100
- Użyj 50 lub 100 arkuszy pytań
- Drukuj arkusze bezpośrednio z aplikacji lub pobierz z naszej sieci
- Możesz zmienić konfigurację oceny w locie, bez konieczności ponownego skanowania arkuszy.

• Łatwe skanowanie wszystkich arkuszy
- Zobacz wynik każdego ucznia w czasie rzeczywistym podczas skanowania.
- Szczegółowy widok analizy arkusza

• Przejrzyj wyniki i statystyki
- Średnia, Mediana, Std. Odchylenie, maks. i min. wynik
- Wykres według odpowiedzi / pytań
- Sortuj według wyniku
- Eksport do XLS/CSV
- Eksportuj do iDoceo
- Synchronizuj wyniki z Google Classroom

Następujący użytkownicy podziękowali: Anselzena

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 9 miesięcy temu #6925 by Anselzena
Odpowiedzi udzielił Anselzena na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Cześć,

Przetestowałem Grade Scanner i uważam, że jest to naprawdę niesamowita aplikacja. Ale głównym problemem dla mnie jest to, że nie ma synchronizacji między iPhonem a iPadem, a to samo w sobie sprawia, że ​​jest to dla mnie prawie bezużyteczne. Nie wyobrażam sobie wpisywania dziesiątek testów na ekranie iPhone'a i nie będę w stanie zeskanować setek kartek trzymając iPada Pro. Oto najważniejsze pytanie: czy można spodziewać się jakiejkolwiek synchronizacji między obydwoma urządzeniami?
W każdym razie kocham twoje apps :)

HGEMC - użytkownik iDoceo od 2012 roku

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 9 miesięcy temu #6926 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Dzięki Anselzen,
Tak, synchronizacja między urządzeniami jest w naszym planie działania. To jest pierwsza wersja. jeśli okaże się sukcesem, dodamy go w następnym. Zbieramy teraz sugestie i opinie.
Jeśli przegapisz coś jeszcze, nie wahaj się opublikować
Następujący użytkownicy podziękowali: Anselzena

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 9 miesięcy temu #6944 by MonMonque
Odpowiedzi udzielił MonMonque na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
To wygląda świetnie – czy istnieje już strona internetowa dla tej aplikacji? Ciekawi mnie kilka szczegółów.

Interesuje mnie jedno, czy prześcieradła nadają się do wielokrotnego użytku. Na przykład, czy mógłbym użyć tego samego arkusza ze 100 pytaniami do pięciu testów po 20 pytań, po prostu oceniając za każdym razem inne 20 bąbelków?

(Próba uratowania niektórych drzew poprzez ograniczenie kserokopii...)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 9 miesięcy temu #6945 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Witaj MonMonque,
Arkuszy nie można ponownie wykorzystać, ale w naszej następnej wersji 1.1 będzie można wydrukować 20 arkuszy pytań. 2 testy mieszczą się na jednej stronie do wycięcia.
Swoje pytania możesz zadawać w tym wątku lub tutaj
www.idoceolabs.com/gradescanner/

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 1 miesięcy temu #7381 by rzecznik
Odpowiedzi udzielił rzecznik na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Używanie tagów do łączenia pytań z określonymi umiejętnościami lub tematami jest świetne, a diagram punktowy dla każdego ucznia jest świetny. Proszę, pozwólcie mi wydrukować je dla studentów jako plik pdf, 4 uczniów na stronę, aby mogli go użyć do ukierunkowania ich powtórki!

Obecnie zastanawiam się nad robieniem zrzutów ekranu i robieniem tego ręcznie, co jest szaleństwem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 1 miesięcy temu #7382 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Zauważony riverer, do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu opinii na temat tych diagramów.
Możesz na to liczyć w naszej następnej wersji

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 1 miesięcy temu #7385 by rzecznik
Odpowiedzi udzielił rzecznik na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Niesamowite, wielkie dzięki.

Inną naprawdę przydatną funkcją byłaby możliwość uporządkowania pytań według najlepszego/gorszego wyniku dla klasy. Obecnie mogę przeglądać każde pytanie osobno, aby zobaczyć, na które odpowiedzi udzielono dobrze, a na które źle, ale możliwość sortowania według najniższego wyniku byłaby naprawdę pomocna, aby natychmiast zobaczyć obszary, do których cała klasa musi wrócić, aby podsumować lub wyjaśnić.

Również sposób na zaimportowanie do Idoceo procentowo poprawnych pytań z ustawionym tagiem byłby bardzo przydatny, więc mogłem zobaczyć, że uczeń X uzyskał naprawdę dobre wyniki w pytaniach oznaczonych tagiem temat A, ale słabo w temacie B w arkuszu ocen.

Gdybyś mógł zaostrzyć tę diagnostyczną stronę aplikacji, aby naprawdę ułatwić nauczycielom przekazywanie uczniom ukierunkowanych informacji zwrotnych za pomocą tagów/diagramów punktowych i reklamować ją jako taką, myślę, że zauważyłbyś ogromny wzrost liczby użytkowników. Pewność w mojej szkole ludzie rzuciliby się na sposób na automatyczne oznaczenie, a następnie dali uczniom arkusz opinii do wydrukowania na temat obszarów, które muszą poprawić.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 1 miesięcy temu #7386 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Zajmie to trochę więcej czasu, ale na pewno tam dotrzemy

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 1 miesięcy temu - Rok 3 1 miesięcy temu #9661 by Gazcyr
Odpowiedzi udzielił Gazcyr na temat iDoceo Grade Scanner dostępny w App Store
Cześć,
Czy jest możliwe aby:

- importować pytania np. z Excela, żeby być szybszym (aby skopiować i wkleić niektóre tagi) ?
- stworzyć ponad 100 pytań?
- mieć więcej niż 5 możliwych odpowiedzi?


Dziękuję Ci
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez Gazcyr.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.