Zmiana koloru ramki na uczniu w rozkładzie miejsc

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5771 by fuzza
Cześć - nigdzie nie mogę znaleźć, jak to zrobić... Dodaj kolor do ramki każdego ucznia. Rozumiem, że mogę mieć inny kolor ramki dla uczniów w zależności od tego, czy mają wpis w kolumnie - niektórzy z moich uczniów mają pustą kolumnę na pole, inni mają Y, a ja chciałbym mieć uczniów Y mają inny kolor ramki. Czy ktoś może pomóc?
Podziękowania
fuzza

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5772 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiana koloru ramki na uczniu w rozkładzie miejsc
Stuknij i przytrzymaj komórkę > Pędzel, aby zmienić jej kolor lub stuknij i przytrzymaj ucznia, aby zmienić cały wiersz.
Zwykle wszystkie dodatkowe opcje znajdziesz po dotknięciu i przytrzymaniu (w kolumnie, nagłówku, komórce, karcie, uczniu itp.)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5777 by fuzza
Odpowiedzi udzielił fuzza na temat Zmiana koloru ramki na uczniu w rozkładzie miejsc
Dzięki - już widzę jak to zrobić. Pomyślałem, że można to zrobić automatycznie na podstawie tego, czy kolumna była pusta, czy nie dla ucznia. Nie podoba mi się, w jaki sposób informacje są dodawane w kółku obok zdjęcia ucznia. Wyczuwam subtelną różnicę kolorów, aby pokazać, czy uczeń spełnia jedno kryterium, czy nie, jest bardziej dyskretny.
fuzza

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5778 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiana koloru ramki na uczniu w rozkładzie miejsc
Przegapiłem część „plan miejsc siedzących”.
Domyślnie kolory przypisane uczniowi w planie nie będą miały wpływu na inne plany w tej samej klasie.
Jeśli chcesz wyświetlać ten sam kolor ramki w dzienniku ocen i na wszystkich planach jednocześnie, włącz tę opcję tutaj.
Ustawienia iDoceo (ekran główny, górny pasek z ikoną koła zębatego) > Plan rozmieszczenia > Kolor ramki jest powiązany z dziennikiem ocen
Następujący użytkownicy podziękowali: fuzza

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.