Pliki RTF

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5767 by cr
Pliki RTF został stworzony przez cr
Hi

Naprawdę walczę z automatycznym przypisaniem zdjęć podczas importowania z pliku RTF. Zmieniłem identyfikator (numer przyjęcia w Sims.net) na @id, aby pasował do danych ucznia, które już zaimportowałem. Mają @id w profilu i z tego punktu widzenia wszystko jest w porządku.

Ładuje się plik RFT, zdjęcia pojawiają się na dole ekranu, ale nie są automatycznie przypisywane. Mogę przenosić zdjęcia tylko przez przeciąganie i upuszczanie, co jest dobre dla studentów, których znam. Ale ponieważ zaczyna się nowy rok, jest wielu studentów, których jeszcze nie znam i nie mogę łatwo przypisać zdjęcia do ucznia. Czy istnieje artykuł pomocy, do którego mógłbyś mi wskazać, ponieważ muszę robić coś źle. Wiem, że jest to tylko funkcja eksperymentalna, ale przeczytałem, że powinna działać, z postu innego użytkownika.

Dziękuję za każdą pomoc, jaką możesz zaoferować.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5768 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Pliki RTF
Witaj CR,
Plik RTF powinien zawierać imiona i nazwiska Twoich uczniów i jest to pole, które iDoceo bierze pod uwagę. Powinni pasować do uczniów w twojej księdze ocen.
Jeśli przypadkiem możesz wysłać próbkę, przyjrzymy się.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5773 by cr
Odpowiedzi udzielił cr na temat Pliki RTF
Dziękuję za szybką odpowiedź Bert. Usunąłem pole ID i upewniłem się, że nazwa i zdjęcie są jedynymi polami w pliku RTF. Nadal nie działa. Czy nagłówki kolumn (patrz załącznik) muszą zawierać jakieś konkretne informacje?

Imiona uczniów są dokładnie takie same, w tej samej kolejności.

dzięki Bert.



Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5774 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Pliki RTF
Nie, ale może format RTF nie jest tym, czego oczekiwaliśmy. Mieliśmy tylko jedną próbkę do pracy i została ona ręcznie zmodyfikowana przez użytkownika.
Jeśli przypadkiem możesz wysłać nam próbkę, spróbujemy.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5775 by cr
Odpowiedzi udzielił cr na temat Pliki RTF
Chociaż bardzo chciałbym wysłać Ci plik, nie mogę ze względu na regulamin szkoły. Plik jest w formacie RTF, ale Sims.net tworzy raport jako tabelę w kolumnach z nagłówkami. Zauważyłem, że zdjęcia w ogóle się nie pojawiają po usunięciu nagłówków kolumn.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 6 miesięcy temu #5776 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Pliki RTF
Obawiam się, że wtedy to nie zadziała. Jak tylko otrzymamy próbkę, będziemy mogli nad nią pracować.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.