Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji

Więcej
9 lata 13 godzin temu #5492 by C Buckley
Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji został stworzony przez C Buckley
Jestem nowym użytkownikiem iDoceo i jak dotąd bardzo mi się podoba. Wprowadzałem swój harmonogram i wszystko było w porządku aż do dzisiaj. Próbowałem skopiować lekcję do środy, ale ciągle usuwałem poprzednią lekcję. Jeśli skopiuję tę samą lekcję na inny dzień, wszystko jest w porządku. Co mogę zrobić?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 lata 7 godzin temu #5493 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji
Witaj CBuckley,
Podczas konfigurowania harmonogramu (lub kopiowania lekcji) upewnij się, że okres docelowy jest pusty i nie jest już przypisany do klasy.

Zgaduję, że masz zajęcia w środę z tym samym okresem, który próbujesz skopiować z innego dnia, dlatego został usunięty.
Powinieneś bezpośrednio dodać lekcję w środę, upewniając się, że używasz innego okresu.
Jeśli nadal nie możesz tego rozwiązać, daj mi znać.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 lata 6 godzin temu - 9 lata 6 godzin temu #5494 by C Buckley
Odpowiedzi udzielił C Buckley na temat Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji
Dzięki za odpowiedź. Spróbowałem ponownie dodać lekcję do lekcji 8 (13.45-14.40) w środę, zaczynając od zera. To było w porządku. Kiedy próbowałem dodać czas spotkania 14.45 - 15.30, usunięto lekcję z okresu 8. Nie ma już istniejącej lekcji, a ja mam tylko 1 klasę (nauczyciel szkoły podstawowej), a więc tylko 1 harmonogram.

ETA: Wypróbowałem to w innym tygodniu, a teraz, kiedy kopiuję lekcje lub dodaję je, usuwa inne lekcje albo powyżej, albo obok.
Ostatnia edycja: 9 lat 6 godziny temu przez C Buckley. Powód: dodanie informacji

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 lata 6 godzin temu #5495 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji
Skonfiguruj ponownie lekcję z okresu 8, a kiedy będziesz miał okazję, wyślij mi te konkretne zrzuty ekranu:
- Stuknij i przytrzymaj w środę, dodaj dodaj godzinę spotkania, nie naciskaj ok, zrób zrzut ekranu
- Ponownie, przed naciśnięciem OK, dotknij pola Okres i zrób również ten zrzut ekranu

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 lata 6 godzin temu #5496 by C Buckley
Odpowiedzi udzielił C Buckley na temat Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji
Ok, dodałem screeny. Mam nadzieję, że pokażę ci to, co musisz zobaczyć. Dodałem kilka dodatkowych, aby pokazać, co się dzieje, gdy naciskam OK.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 lata 5 godzin temu #5497 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Dodanie lekcji powoduje usunięcie poprzedniej lekcji
Być może czegoś mi brakuje, ale nie jestem pewien, jak wygląda lekcja „Temat” po dodaniu „Planowania czekolady”. Poza tym, czy środa jest poprawnie skonfigurowana?
Jako możliwą alternatywę należy rozważyć skonfigurowanie harmonogramu z widoku kalendarza.
Stuknij w Kalendarz (na linijce) > Dzień > Stuknij w dzień i dodaj tutaj swoje zajęcia. To może być dla ciebie łatwiejsze. Spróbuj

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.