iOS8 i iDoceo

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4932 by bert
iOS8 i iDoceo został stworzony przez bert
Przygotowujemy niewielką aktualizację, iDoceo 3.1.1, aby rozwiązać niektóre problemy ze zgodnością z systemem iOS8
Jeśli możesz, zachowaj iOS7 na swoim iPadzie, dopóki ta aktualizacja nie będzie dostępna.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5010 by melisad
Odpowiedzi udzielił melisad na temat iOS8 i iDoceo
Czy orientujecie się, kiedy wydacie tę aktualizację? Jestem taki smutny. Uwielbiam twoją aplikację i bez zastanowienia zaktualizowałem ją do iOS8, a teraz mam kilka problemów. Gdybym zdawał sobie sprawę, wolałbym wstrzymać się z iOS :(

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5011 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iOS8 i iDoceo
Witaj Melisadzie,
Czekamy na ostateczne zatwierdzenie, które może potrwać od 7 do 11 dni od dzisiaj.
Z drugiej strony może pojawić się aktualizacja iOS 8 wcześniej, jej wersja 8.0.1.
Następujący użytkownicy podziękowali: melisad

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5013 by NDC
Odpowiedzi udzielił NDC na temat iOS8 i iDoceo
Dokonałem strasznego czynu bez uprzedniego sprawdzenia tutaj!

Kiedy wysyłam e-mailem plik PDF z moim planem, wiadomość e-mail jest wysyłana, ale okno wiadomości e-mail nie znika, zakładam, że to gremlin iOS8 ?!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5014 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iOS8 i iDoceo
Tak, i to naprawdę irytujące.
Mamy alternatywną metodę przygotowaną w iDoceo 3.1.1, ale jestem pewien, że – trzymamy kciuki – rozwiążą ten problem w wersji 8.0.1
Następujący użytkownicy podziękowali: NDC

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5016 by Del Macharg
Odpowiedzi udzielił Del Macharg na temat iOS8 i iDoceo
Niestety „zaktualizowałem” system do iOS 8 i nie mogę teraz wykonać kopii zapasowej idoceo. Błąd kakao 256. Zgubiłbym się bez mojego wspaniałego odoceo w pracy!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5017 by melisad
Odpowiedzi udzielił melisad na temat iOS8 i iDoceo
Miło słyszeć, że prawdopodobnie nie potrwa to zbyt długo. Uwielbiam iDoceo i bez niego byłbym zagubiony.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu - Rok 9 7 miesięcy temu #5034 by jkevens
Odpowiedzi udzielił jkevens na temat iOS8 i iDoceo
Zauważyłem jeden błąd, który zauważyłem pośpiesznie z aktualizacją do iOS 8, polegający na tym, że nie mogę wkleić tekstu z innej aplikacji do planu lekcji – w szczególności wiadomości e-mail, ale być może także innych.
Mam nadzieję, że zostanie to naprawione z jednej lub drugiej strony, ponieważ często używam tego do przesyłania informacji z e-maili, które muszę udostępnić klasie.

Ponadto, gdy już przy tym jestem, pojawia się inny problem podczas dodawania zasobów z innej aplikacji do iDoceo. Zauważyłem, że kiedy dodaję zasób do klasy na określoną datę, często się nie dołącza, więc muszę przejść do zakładki zasobów, wybrać go i ponownie skopiować do klasy tylko po to, aby się wtedy pojawił.
Pomyślałem, że o tym wspomnę!

Dzięki.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez jkevens. Powód: błąd

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5057 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iOS8 i iDoceo
Aktualizacja dla iOS8, iDoceo 3.1.1 będzie dostępna za kilka godzin

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5069 by psbongo
Odpowiedzi udzielił psbongo na temat iOS8 i iDoceo
To samo stało się ze mną. Wtedy iDoseo nie chciał się otworzyć. Usunąłem go, pobrałem ponownie, a kiedy poszedłem przywrócić z moich kopii zapasowych na iCloud, wszystkie kopie zapasowe zniknęły!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.