klasy i dzienniki

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4855 by Slater
klasy i dzienniki został stworzony przez Slater
Jestem tam, walczę. Skonfigurowałem swoje zajęcia i kalendarz i korzystam z mojego planera, ale teraz chciałbym zmienić moje dzienniki ocen na wersję, którą pobrałem (którą zapisałem pod moimi zajęciami) - w której dziennik ocen zawiera obliczenia, aby podać średnią przetestuj i zmień kolor w porównaniu z oceną docelową. Jak zmienić księgę ocen, która już trwa?

Również...

Czy jest możliwe dokonanie zmiany w moim harmonogramie i zmiana w moim terminarzu bez konieczności przeglądania i odpoczynku przez wszystkie moje informacje z 1 i 2 tygodnia???

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4858 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat klasy i dzienniki
Witaj Slaterze,
Możesz skopiować określoną kartę (dotknij i przytrzymaj kartę > Kopiuj > Miejsce docelowe) z klasy źródłowej do bieżących dzienników ocen. Jednak niektóre konfiguracje obliczeń mogą nie zostać przeniesione w pierwotnej postaci.
W tej wersji 3.1 jest teraz specjalne obliczenie do porównania średniej z jej wartością docelową i jest to o wiele łatwiejsze niż wcześniej. Znajdziesz tu kilka dodatkowych szczegóły i przykład
Jeśli chodzi o zmiany w twoim harmonogramie, obawiam się, że będziesz musiał zmienić tydzień 1 i 2, a następnie powtórzyć te tygodnie do końca semestru.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4994 by Slater
Odpowiedzi udzielił Slater na temat klasy i dzienniki
Cześć Bert, w zeszłym tygodniu wysłałem do Ciebie e-maila z prośbą o pomoc w uporządkowaniu moich dzienników ocen, ale nie mogę teraz znaleźć tego kanału... czy nadal możesz to zrobić? Czy istnieje sposób, abym udostępnił Ci moją obecną książkę, abyś mógł się nią zająć? Nie ma tu żadnych danych osobowych, więc możesz użyć ich bezpośrednio i zaoszczędziłoby mi to konieczności przeglądania i ręcznego wprowadzania wszystkich danych, które obecnie posiadam.

Muszę wprowadzić poniższe zmiany w następujących klasach w moim idoceo proszę… 10S3, 11P3, 12 1NB, 9P4, 9S3, 11S2, 12 4SN, 7P5
Każdy uczeń ma obecnie swoją docelową ocenę docelową zapisaną w kolumnie jako GST (np. A1 to wysoka, a A3 to niska A) Chciałbym, aby ta ocena docelowa pojawiła się na ich zdjęciach w planach miejsc siedzących (a także w widocznym miejscu w dzienniku ocen ) Chciałbym również użyć dziennika ocen, aby pokazać ich uzyskane oceny w stosunku do tej oceny, jak poniżej…
Czy mógłbyś ustawić to tak, aby każda wprowadzana praca miała 2 kolumny – 1 dla pierwotnego osiągniętego procentu, a następna dla ulepszeń tego samego elementu (obie powinny zmienić kolor w stosunku do oceny docelowej – zmieniając kolor na niebieski dla osiągnięcia powyżej, zielony dla osiągniętych, żółty dla 1 poniżej i czerwony dla 2 stopni poniżej) Będę wprowadzał wartości procentowe, więc będzie musiał je obliczyć do dokładnych ocen A1s, B2s, C3s i tak dalej. Przy czym 10% jest równe 1 pełnej ocenie 90% + = A*, 80% = A, 70 = B i tak dalej. Pracujemy nad 80 – 83% jako A3, 84 – 86% jako A2, a wszystko między 87 – 89 jako A1. Jeśli to ma sens? Więc 63% to C3.
Chciałbym również mieć ostatnią kolumnę, która oblicza ich średni poziom osiągnięty przy pierwszej próbie, a także jedną dla drugiej próby – ponownie zmieniając kolor, abym mógł zobaczyć, czy osiągnęli/poprawili się itp.
Od czasu do czasu będę musiał dodać kolumnę, która jest oceniana inaczej (1-5) za pracę domową. Ponownie, czy to możliwe, aby zmieniły kolor? 1 jest czerwony, 2 żółte, 3 zielone, 4 niebieskie i 5 fioletowe. Kolumny te nie powinny być uwzględniane w końcowych średnich.

Ponadto, czy istnieje sposób na skonfigurowanie szkieletu planu lekcji w lekcjach w terminarzu? Jeśli tak, proszę dać mi znać, ponieważ chciałbym móc trochę dokładniej zaplanować lekcje w ramach pakietu.

Wielkie dzięki za pomoc w tej sprawie, trzymam kciuki…
Sara

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5021 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat klasy i dzienniki
Cześć Sarah,
Potrzebowałbym tylko kilku dni. Jesteśmy teraz w trakcie wydawania pomniejszej aktualizacji dla iOS8, a czasy są najważniejsze! Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Wrócę do Twojej konfiguracji tak szybko, jak to możliwe

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5045 by Slater
Odpowiedzi udzielił Slater na temat klasy i dzienniki
Cześć bert, dzięki. Rozumiem całkowicie. Mamy jednak OFSTED w tym tygodniu, więc naprawdę byłbym wdzięczny, gdybyś umieścił to na szczycie swojej listy priorytetów, gdy tylko skończysz z aktualizacjami.

Z poważaniem
Sara

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5074 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat klasy i dzienniki
Cześć Sarah,
Wyślij mi tę konfigurację dziennika ocen, kiedy będziesz miał okazję.
Z konkretnej klasy, z którą chcesz pracować: stuknij w Eksportuj > Udostępnij > Dołącz wszystkie karty i upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Brak uczniów”.

Jeśli chodzi o szkielet planisty, obawiam się, że nie mam jeszcze takiej opcji.
W planie rozmieszczenia będziesz mógł pokazać wybór 5 kolumn z dziennika ocen z opcjami Poradnik tutaj , nazywamy to trybem odznaki i został on specjalnie opracowany z myślą o wymaganiach OFSTED.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5138 by Slater
Odpowiedzi udzielił Slater na temat klasy i dzienniki
Cześć Bert, mam nadzieję, że aktualizacja poszła dobrze. Mieliście już okazję rzucić okiem na moją metrykę?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.