iDoceo 3.5

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3576 by bert
iDoceo 3.5 został stworzony przez bert
Podczas gdy nasza wersja 3.0 jest jeszcze gorąca, skomentujmy tutaj, co chcielibyście zobaczyć w następnej kolejności
Następujący użytkownicy podziękowali: Nenuial, CAReynolds, John2400
Temat został zablokowany.
  • Anonimowy
Rok 10 7 miesięcy temu #3589 by Anonimowy
Odpowiedzi udzielił Anonimowy na temat iDoceo 3.5
Cześć, uwielbiam nowy układ terminarza w wersji 3.0. Bardzo chciałbym móc zobaczyć moje plany lekcji klasa po klasie, aby móc łatwo zobaczyć, co już omówiłem i zaplanować sekwencję lekcji. Myślałem, że ta funkcja pojawi się w wersji 3.0, ale jeśli jest, to jeszcze jej nie wymyśliłem. Jeśli nie, następnym razem będzie to świetny dodatek.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3590 by Nenuial
Odpowiedzi udzielił Nenuial na temat iDoceo 3.5
idoceo 3.0 jest niesamowite!! Naprawdę dużo tam rzeczy, na które czekałem. Wielkie dzięki za tę wspaniałą aktualizację i nieustający wysiłek oraz niesamowite wsparcie. Naprawdę kocham to, jak słuchasz naszych wkładów i zawsze robisz z tego wszystko, co najlepsze!

Kilka pomysłów, które moim zdaniem mogłyby być dobrym uzupełnieniem:
- Popieram prośbę Anonimowych. „Widok na klasę” dla planisty byłby świetny. Chciałbym również widok „na okres”, który zajmuje cały ekran. Zwykle dużo piszę, a teraz, gdy mam narzędzia do formatowania, napiszę jeszcze więcej. Więc jeśli skończę spisywać plan lekcji, mogę go zwizualizować w sposób podobny do widoku dziennego, ale gdzie będziesz przechodził z okresu na okres, byłoby świetnie.

- Nowe narzędzia do formatowania są świetne, ale brakuje mi list (numerowanych i wypunktowanych). Nie wiem, jak skomplikowane byłoby to wdrożenie. Da się bez tego żyć, ale fajnie by było mieć.

- Nowe obliczanie współczynników jest świetne, ale czy byłoby możliwe pójść o krok dalej i pozwolić na używanie ułamków (regularnie używamy półnut i jednej tercji tam, gdzie uczę)? Mogę oczywiście użyć współczynnika 6 dla pełnych nut, współczynnika 3 dla półnut i współczynnika 2 dla jednej tercji, ale wymaga to przyzwyczajenia.

Kilka błędów, które zauważyłem:
Dziwne zachowanie występuje w przypadku formatowania: kiedy zaznaczysz wszystko i zastosujesz formatowanie, zaznaczenie zostanie zmniejszone o jeden znak. To trochę irytujące, gdy chcesz zastosować jakiś kolor, a następnie na przykład pogrubić.
Widok dnia pokazuje okresy w dni świąteczne, których (poprawnie) nie ma w terminarzu.
Następujący użytkownicy podziękowali: Fioletowy Linzi
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3591 by Fioletowy Linzi
Odpowiedzi udzielił Fioletowy Linzi na temat iDoceo 3.5
Jak na razie mi się podoba, mały problem z rozpoznawaniem twarzy, nie widząc czarnoskórych studentów o ciemnej karnacji. Dzięki, warto było czekać, muszę tylko nauczyć się z tego wszystkiego korzystać.
Następujący użytkownicy podziękowali: Pani V
Temat został zablokowany.
  • Duduf
Rok 10 7 miesięcy temu #3613 by Duduf
Odpowiedzi udzielił Duduf na temat iDoceo 3.5
Witam,

Je trouve le système de biuletynu très sympa, serait-il Possible d'envisager par la suite de prédéfinir une note par défaut avec des écritures, afin de ne pas tout le temps réécrire la même wybrał si jamais on a besoin de le faire.

Dziękuję.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3628 by rzecznik
Odpowiedzi udzielił rzecznik na temat iDoceo 3.5
Chciałbym móc ustawić inną nakładkę danych na każdym z moich 5 planów miejsc.

Bardzo przydatna byłaby możliwość szybkiego przełączania między takimi rzeczami, jak status SEN ucznia, ocena docelowa i ostatnia ocena z raportu.


Nowa aktualizacja jest bardzo fajna, brawo!
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3633 by ceebee
Odpowiedzi udzielił ceebee na temat iDoceo 3.5
Moją jedyną frustracją jest to, że w planach miejsc muszę wydrukować klasy z informacjami o uczniach. Funkcja karteczek samoprzylepnych jest świetna, ale muszę nakładać notatki, ponieważ mam dziewięciu uczniów z rzędu. Możliwość pomniejszenia większego niż 0.7 byłaby bardzo mile widziana lub po prostu większa część wypoczynkowa.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3634 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat iDoceo 3.5
Dziękuję wszystkim za wszystkie opinie. Tutaj kilka komentarzy.

@Nenuial @Anonimowy

-Zobaczymy, co da się zrobić z tym widokiem. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz okres planisty, przejdziesz do tej konkretnej klasy, a następnie widok dnia „Pojedynczy dzień” w dzienniku pozwoli ci dodać więcej tekstów. Zauważyłem jednak prośbę o uniknięcie wszystkich tych kroków.

- Zanotowano wniosek o listy. Mieliśmy pewne ograniczenia dotyczące dostępnych opcji formatowania, ponieważ nadal oferujemy wsparcie dla iPada 1. Zobaczmy, czy możemy przejść dalej w następnym.

- Współczynniki. Tak, otrzymaliśmy tę prośbę, gdy było już za późno na dodatki w fazie rozwoju. Prawdopodobnie pójdziemy na półnuty, nie jestem pewien co do tercji. Zobaczymy!

- Jeśli chodzi o błędy, ta jedna redukcja znaków ma właśnie na celu uniknięcie błędu i iOS6 . Jedynym tymczasowym rozwiązaniem jest dodanie spacji, wiem, że jest dalekie od ideału.

@Purple-linzi Niewiele możemy z tym zrobić, ale zauważono.
Obejście problemu: jeśli ty Stuknij przytrzymaj na zdjęciu będziesz mógł dodać i rozmiar własny „ręczny wybór” twarzy obok automatycznie generowanych. Możesz je również przeciągać i upuszczać w tym widoku

@ceebee rozumiem. licz na ten zoom do następnego

@riverer tak, pracujemy nad tym. nie było czasu na więcej w tym 3.0

@Duduf zawartość que vous l'aimez Duduf. En Attendant, vous avez l'option duplikat avec une tap longue, qui va créer une note identique. Puis, dotknij dwukrotnie edytora.
Temat został zablokowany.
Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3643 by CAReynolds
Odpowiedzi udzielił CAReynolds na temat iDoceo 3.5
Chciałbym mieć sposób, aby zobaczyć listę wszystkich uczniów i klas, z którymi są powiązani. Mam setki uczniów i czasem muszę szybko znaleźć jednego z nich, ale nie pamiętam, w której są klasie. Byłoby wspaniale, gdyby tę listę można było posortować według imienia, nazwiska lub klasy.

Zauważyłem też, że dodaję ikony do mojej karty obecności, ponieważ jest to najłatwiejszy sposób ad hoc rejestrowania wysiłku, uczestnictwa, zachowania itp. bez tworzenia kart lub kolumn. Dzieje się tak, ponieważ mam mniej niż 5 minut między zajęciami i potrzebuję naprawdę szybkiego sposobu na zarejestrowanie rzeczy, które się wyróżniały. (W przeciwieństwie do ustawiania kolumn dziennika ocen na każdy dzień, co może być uciążliwe, gdy jest tak mało czasu na przygotowanie rzeczy dla klasy wchodzącej w drzwi dziesięciny! Chociaż używam Dziennika ocen do oceniania.). W każdym razie używam niestandardowego edytora do grupowania ikon, których używam do zachowania, wysiłku, uczestnictwa itp., Ale zamiast przeszukiwać listę, fajnie byłoby móc pobrać niestandardowy edytor z ikony ekranie po kliknięciu opcji Tekst/Ikony. Byłoby to dodatkiem do wszystkich włączonych ikon. Coś jak szybki dostęp do folderu ikon.

Na koniec, czy jest jakiś sposób na ustawienie domyślnego rozmiaru kwadratów wykrywania twarzy? Zwykle są dość małe i ukazują głównie dolne 3/4 twarzy. Wolałbym więcej całej głowy, ale to może być poza twoją kontrolą!
Temat został zablokowany.
  • Klepnięcie
Rok 10 7 miesięcy temu #3644 by Klepnięcie
Odpowiedzi udzielił Klepnięcie na temat iDoceo 3.5
Bardzo chciałbym zobaczyć plan, dyżur, obiad, przygotowanie niezwiązane z konkretnym okresem. Jako specjalista mam do 11 sekcji dziennie. Chciałbym uzyskać dostęp do innych wspaniałych funkcji, które ta aplikacja zapewnia z częścią planowania i kalendarza, ale nie mogę w tej chwili, ponieważ mam zbyt wiele „okresów” - ponad 12.

Dziękujemy za wszelką pomoc i otwartość na uczynienie tej wspaniałej aplikacji dla nauczycieli. To naprawdę zmienia życie!
Temat został zablokowany.