Wersja aplikacji

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10517 by rzecznik
Wersja aplikacji został stworzony przez rzecznik
Cześć,
moja szkoła przyjęła tablety powierzchniowe, więc stoję przed wyborem: porzucić idoceo lub nosić ze sobą dwa tablety podczas nauczania, z których wcale nie chcę korzystać! Powierzchnia jest skonfigurowana tak, aby umożliwić zdalną projekcję na tablicy, na co sieć nie pozwala iPadowi.

Czytałem, że nie rozwijasz się dla systemu Windows i szanuję to, czy rozważysz wersję internetową, która zsynchronizowałaby się z moją wersją na iPada? Mógłbyś za to zapłacić roczny abonament i pozwoliłoby to ludziom takim jak ja używać iPada do ciężkiej pracy w moim biurze, ale nadal mieć dostęp do takich rzeczy, jak plany miejsc siedzących i mój planista, kiedy muszę korzystać z powierzchni.

Zasadniczo błagam cię, abyś wziął moje pieniądze i pozwolił mi nadal korzystać z twojego niesamowitego oprogramowania! Mój kolega, z którym uczę, jest w tej samej sytuacji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10518 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wersja aplikacji
Witaj riverer,
Opracowanie wersji internetowej jest co najmniej 10 razy droższe (zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy) niż wersji dla systemu Windows, ma więcej ograniczeń, a te subskrypcje byłyby przeznaczone tylko na utrzymanie serwerów. Przechowywanie danych osobowych na serwerze to między innymi koszmar, którego staram się unikać za wszelką cenę.

Pozdrowienia,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.