Kliknij nagłówek strony terminarza, aby przejść bezpośrednio do klasy/Dziennika ocen

Więcej
1 rok 2 miesiące temu #30787 by pauhana658
Kiedy idoceo się otwiera, przechodzi do strony Planner, gdzie mam plany lekcji na każdy okres. Ładny. Ale potem ogólnie chcę przejść do strony klasy. Na komputerze Mac mogę szybko kliknąć dwukrotnie/dotknąć okresu Plannera i najczęściej przeniesie mnie to na stronę klasy. Ale nie zawsze (i nigdy na iPadzie/iPhonie). Czasami po prostu otwiera okres na edycję planu lekcji. Dlatego często zamykam go, przechodzę do strony Harmonogram i klikam/dotykam okresu. Nie tak wygodne. Co powiesz na kliknięcie białego pola tekstowego okresu, aby otworzyć go do wpisu/poprawki i kliknięcie nagłówka okresu, aby przejść bezpośrednio do klasy? Jedno kliknięcie dla każdej funkcji, a obie funkcje są dostępne na stronie Harmonogram. jakieś pomysły?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 2 miesiące temu #30788 by bert
Cześć,
 Z ustawień iPada (lub Top Menu > iDoceo > Zarezerwowane ustawienia na Macu) Upewnij się, że włączyłeś funkcję „dwukrotne dotknięcie otwiera klasę w terminarzu”)
 Długie dotknięcie sekcji nagłówka (bloku) > otwórz będzie działać zarówno na harmonogramie, terminarzu, iPadzie, jak i Macu

Pozdrowienia,
Bert
 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 2 miesiące temu #30818 by pauhana658
Tak, mam już włączone to ustawienie dwukrotnego kliknięcia. Mimo to, z jakiegokolwiek powodu, nie zawsze działa. Nie wiedziałem jednak o długim stuknięciu. Spróbuję.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.