Minutniki w aplikacji Planner...

Więcej
1 rok 2 miesiące temu - 1 rok 2 miesiące temu #30784 by pauhana658
Minutniki w aplikacji Planner... został stworzony przez pauhana658
Przeszukałem sieć i nie mogę znaleźć aplikacji, która to robi: skonfiguruj serię minutników do zadań dnia. W miarę postępu lekcji nauczyciel wybiera kolejne zadanie z listy, aby uruchomić stoper. Wiele minutników w sklepie z aplikacjami, ale żaden tego nie robi. 

Idealnie byłoby, gdybym mógł to zrobić bezpośrednio w sekcji Planner w idoceo, gdzie mam już szczegółowe plany lekcji. Gdybym mógł po prostu przypisać minutnik do każdej pozycji w planie lekcji, a następnie wybrać/uruchomić/zatrzymać liczniki z listy zadań z ruchomą paletą... 

Prostszym podejściem byłoby posiadanie pływającej palety z rozwijanym menu czasów. Nauczyciele mogą dodać do listy. Tam są apps które to robią (nie jest to łatwe), ale byłoby przyjemniej (i łatwiej) zintegrować tę funkcję z idoceo.

jakieś pomysły?

PS Odkryłem timer Timedrop w zeszłym miesiącu. Intrygujące funkcje, ale jeśli opuszczę stronę, a następnie wrócę, licznik czasu już tam nie będzie. W rezultacie nie mogę go używać do powyższego celu. Dobrze mieć go na trwałej pływającej palecie.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 2 miesiące temu przez pauhana658.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 2 miesiące temu #30785 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Minutniki w aplikacji Planner...
Cześć  pauhana658 .,
 Czy wypróbowałeś Timer 1 i Timer 2 jako widżet w Podsumowaniu? 
 Utrzymuje czas, nawet jeśli zmienisz klasę

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 2 miesiące temu #30819 by pauhana658
Odpowiedzi udzielił pauhana658 na temat Minutniki w aplikacji Planner...
Tak, próbowałem, ale licznik czasu zatrzymał się, gdy opuściłem stronę Podsumowanie, a potem wróciłem. Błąd? A może coś przegapiłem podczas konfigurowania widżetu?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
3 miesięcy 1 tydzień temu #31224 by cdbevard@gmail.com
Odpowiedzi udzielił cdbevard@gmail.com na temat Minutniki w aplikacji Planner...
Przekonałem się, że tak jest również i to samo dotyczy korzystania z kolumny dziennika ocen chronografu. Za każdym razem, gdy zmieniasz karty lub klasy, następuje przerwanie działania i konieczne jest ponowne uruchomienie. 

Odkryłem, że najlepiej jest planować z wyprzedzeniem, tak aby skupić się całkowicie na wszystkim, do czego potrzebny jest wynik chrono, czyli bez wielozadaniowości. To i nie jestem pewien, czy chronus jest przeznaczony do przełączania między kartami/innymi klasami. 

Możesz rozważyć inwestycję w aplikację o nazwie Multitimer. Odkryłem, że pełni to całkiem użyteczną funkcję w liczniku stopniowanych interwałów. Za pomocą tego narzędzia możesz ustawić różne interwały o regularnej lub zmiennej długości. Na przykład możesz poświęcić 5 minut na codzienne rytuały rozpoczęcia zajęć/obecności na zajęciach, kolejne dziesięć minut na bezpośrednie instrukcje i kolejne 20 minut na niezależną praktykę. Jest to dość zmienne i elastyczne, a przy odrobinie przezorności działa jak urok. 

Ponieważ zainwestowałeś już w środowisko iPada, może to oznaczać jedynie niewielką przerwę w pracy. 

Lubię mieć różnorodne opcje, a multitimer umożliwia utworzenie łącza internetowego, dzięki czemu można udostępnić timer każdemu, kto ma łącze. Mam w akcji dwa skróty - jeden na pulpicie, drugi na iPadzie. W zależności od tego, skąd prezentuję, otworzy się niezbędne apps Potrzebuję zajęć, a jednym z nich jest zawsze internetowa wersja minutnika na dany dzień. Wolę udostępniać wersję internetową podczas transmisji, ponieważ możesz ją uruchomić zdalnie z Apple Watch, iPhone'a lub iPada. Jeśli uważasz, że Twoje codzienne przepływy pracy są dość spójne, spróbuj tego. Trzymanie się kalendarza może być prawdziwym dobrodziejstwem. 
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.