Wprowadzanie danych w trybie odznaki

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8347 by DMarquis
Wprowadzanie danych w trybie odznaki został stworzony przez DMarquis
Czy istnieje sposób na wprowadzenie wielu ocen w planie miejsc siedzących, na przykład z wieloma kolumnami w trybie odznaki? Na przykład, jako nauczyciel muzyki, proszę uczniów o powtórzenie schematów rytmicznych. Chciałbym móc wskazać, że uczeń poprawnie powtórzył pierwszy wzór, przegapił drugi i dostał trzeci. Gdybym robił to z papierową tabelą miejsc siedzących, napisałbym „+ - +” w polu z tabelą miejsc siedzących. Nie znalazłem sposobu, aby to zrobić w planie miejsc iDoceo.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8348 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wprowadzanie danych w trybie odznaki
Witaj DMarquis,
Plan miejsc w trybie odznaki ci na to pozwoli widzieć 5 kolumn dziennika ocen, ale jeśli chodzi o edycję, edytujesz tylko jedną (tę, którą wybrałeś w „Wybierz kolumnę”). Działa tak samo, jak każdy inny tryb widoku.
Jeśli symbole + - + byłyby dla Ciebie odpowiednie, powinieneś pracować z pojedynczą kolumną, której edytorem jest „Tekst/Ikony” lub „Ikony” i stukać w te ikony, tak jak w polu wykresu miejsc siedzących.
Daj mi znać, jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat.
Nasza kolejna wersja iDoceo ułatwi pracę z planem miejsc. Jeśli chcesz dołączyć do testów beta, daj mi znać.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8356 by DMarquis
Odpowiedzi udzielił DMarquis na temat Wprowadzanie danych w trybie odznaki
Dzięki, używanie ikon jest tym, co robię. Pomyślałem, że sprawdzę, czy nie przegapiłem innej drogi.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.