Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu #400 by Sarahe999
Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam? został stworzony przez Sarahe999
Cześć
Za każdym razem, gdy tworzę plan miejsc i wracam do dziennika ocen, wszyscy uczniowie się przenieśli. czy robię coś źle?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu #401 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Cześć Sarahe,
Znamy co najmniej innego użytkownika, który miał ten sam problem, ale nie mogliśmy skontaktować się z nim bezpośrednio i nie mogliśmy zapewnić rozwiązania ani zobaczyć, co jest z nim nie tak.

Jeśli nie masz nic przeciwko przesłaniu nam kopii zapasowej aktualnych informacji, przyjrzymy się jej i wrócimy do Ciebie z rozwiązaniem tak szybko, jak to możliwe. Powinieneś skonfigurować swoje łącze Dropbox i teraz stuknąć kopię zapasową. Następnie wyślij mi wynikowy plik (wewnątrz Dropbox, apps folder, a następnie idoceo) na adres bert@idoceo.net

Jeśli masz problemy z wykonaniem kopii zapasowej, daj mi znać.

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Słońce
Rok 11 9 miesięcy temu #402 by Słońce
Odpowiedzi udzielił Słońce na temat Re: Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Mam ten sam problem

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu #403 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Cześć Paz,
Jeśli możesz wysłać mi kopię zapasową swoich danych na adres bert@idoceo.net, mogę to sprawdzić. Jak tylko uda nam się odtworzyć problem, zajmiemy się nim i opublikujemy tutaj rozwiązanie.
Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu #404 by Sarahe999
Odpowiedzi udzielił Sarahe999 na temat Re: Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Dziękuję bardzo.
Naprawdę pod wrażeniem szybkości usługi tutaj.

Wszystkie problemy rozwiązane - i to był mój błąd, że zostawiłem pustą linię ucznia.

Świetna robota chłopaki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Neil
Rok 10 7 miesięcy temu #3551 by Neil
Odpowiedzi udzielił Neil na temat Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Cześć. Po prostu kilka razy zdarzyło mi się to samo. Kiedy kliknąłem kopię zapasową, wróciłem, a uczniowie się przenieśli. W pozostałych dwóch przypadkach poruszam źrenicami, a potem, gdy gonię przybliżanie ekranu, źrenice przeskakują z powrotem do porządku alfabetycznego.
Dzięki za jakąkolwiek radę.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3553 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Cześć Neil,
Jest to błąd w obecnej wersji 2.5
Czekamy teraz na zgodę Apple na wydanie wersji 3.0, która rozwiązuje ten problem i zawiera wiele nowych funkcji. Mam nadzieję że ci się spodoba.

Pozdrowienia,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Neil
Rok 10 7 miesięcy temu #3557 by Neil
Odpowiedzi udzielił Neil na temat Jak sprawić, by plan miejsc pozostał taki sam?
Świetnie, dzięki za szybką odpowiedź Bert.
Czekamy na nowe wydanie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.