Zaznaczanie uczniów, którzy mieli swoją kolej

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5090 by msmusic711
Zaznaczanie uczniów, którzy mieli swoją kolej został stworzony przez msmusic711
Jestem nauczycielem muzyki w szkole podstawowej i widzę niektóre z moich zajęć raz w tygodniu, niektóre dwa razy w tygodniu i 1 klasę 3 razy w tygodniu. Muszę śledzić, które dzieci miały swoją kolejkę przy instrumentach, Smartboardzie lub grze, aby móc kontynuować od miejsca, w którym skończyłam na następnej lekcji. Muszę być w widoku planu miejsc, aby zobaczyć ich zdjęcia i rozmieszczenie ich drużyn. Czy istnieje sposób na zaznaczenie uczniów w widoku planu miejsc siedzących?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5091 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zaznaczanie uczniów, którzy mieli swoją kolej
Witamy msmusic711,
Myślę, że widziałeś już funkcję kości i małe kostki dodawane automatycznie do wybranych uczniów.
Możesz zaznaczać uczniów w widoku planu miejsc siedzących na wiele sposobów, ale oto moja sugestia:
- Z widoku dziennika ocen dodaj trzy kolumny: Instrumenty , Smartboard, Gra (lub tylko jedną, jeśli nie musisz śledzić każdej oddzielnej tury). Wybierz TAK/NIE jako jego edytor.

- Teraz z widoku planu rozmieszczenia będzie można pracować z tymi kolumnami, które znajdują się w załączniku pod obrazami.

Dwukrotnym dotknięciem ucznia dodasz TAK, a dodatkowym dwukrotnym dotknięciem NIE
Dotknij i przytrzymaj, aby wyświetlić dodatkowe opcje.








Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5092 by msmusic711
Odpowiedzi udzielił msmusic711 na temat Zaznaczanie uczniów, którzy mieli swoją kolej
Dzięki. Nie wiedziałem o funkcji podwójnego dotknięcia. To będzie bardzo pomocne!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.