Zbiorcze importowanie wszystkich uczniów jednocześnie

  • Dyskoteka
Rok 9 7 miesięcy temu #4905 by Dyskoteka
Dopiero niedawno odkryłem tę aplikację i myślę, że zrewolucjonizuje sposób, w jaki zarządzam ocenianiem na lekcjach muzyki, więc z góry dziękuję. Odniosłem pewne sukcesy dzięki funkcji importu zbiorczego, wyodrębniając wszystkie zdjęcia moich uczniów z SIMS przy użyciu ich numeru identyfikacyjnego.jpg i importując je za pomocą serwera WWW. Jednak muszę to robić z każdą klasą indywidualnie, a ponieważ nie byłem w stanie posortować moich zdjęć, importowanie całej kohorty zdjęć za każdym razem tylko dla jednej klasy jest dość czasochłonne.

Czy można wyświetlić wszystkich uczniów, których obecnie uczymy, a następnie zbiorczo zaimportować ich zdjęcia?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu - Rok 9 7 miesięcy temu #4906 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zbiorcze importowanie wszystkich uczniów jednocześnie
Obawiam się, że to jeszcze nie jest możliwe DiscoStu.
Liczba uczniów, która może być pokazana na planie miejsc siedzących, jest ograniczona do około 70-90 i to by nie zadziałało.
Mieliśmy na myśli jakieś narzędzie, które zaimportuje plik RTF z SIMS, który zawiera te zdjęcia, ale nie udało nam się jeszcze uzyskać fałszywej próbki ...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.