Losowy wybór studentów

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4872 by odrzutowiec1
Losowy wybór studentów został stworzony przez odrzutowiec1
Selektor losowych uczniów w widoku planu miejsc to świetne narzędzie, ale mam dwa pytania:

1. Wydaje się, że wybiera tylko spośród uczniów, którzy nie zostali jeszcze wybrani. Czy istnieje opcja, aby za każdym razem wybierać spośród każdego ucznia (bez konieczności klikania „wyczyść historię kości” między każdą rolą)?

2. Migające pudełka wyglądają bardzo fajnie, ale dość spowalniają – jest to bardzo zauważalne, gdy stoi się przed uczniami. Czy istnieje opcja wyłączenia animacji, aby wybrany uczeń pojawił się natychmiast po naciśnięciu przycisku z kostką?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4873 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Losowy wybór studentów
Witaj jetay1,

1. Wydaje się, że wybiera tylko spośród uczniów, którzy nie zostali jeszcze wybrani. Czy istnieje opcja, aby za każdym razem wybierać spośród każdego ucznia (bez konieczności klikania „wyczyść historię kości” między każdą rolą)?


Nie ma jeszcze takiej opcji, ale jest to interesująca prośba. Myślę, że będziemy mogli dodać go w naszej następnej dużej aktualizacji.

2. Migające pola


Powinny być domyślnie wyłączone, spróbuj tego: Ustawienia (na linijce) > Plan miejsc > wyłącz tryb wyboru ruletki
Następujący użytkownicy podziękowali: odrzutowiec1

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #4882 by odrzutowiec1
Odpowiedzi udzielił odrzutowiec1 na temat Losowy wybór studentów
Dziękuję za szybką odpowiedź. Musiałem włączyć migające pola jakiś czas temu, a potem zapomniałem, gdzie była ta opcja.

Możliwość zignorowania historii kości może być przydatna, gdy uczniowie opracowują wzór. Jeśli wiedzą, że nie zostaną ponownie wybrani, mogą się wyłączyć.

Jeszcze raz dobra robota za napisanie tego genialnego programu i genialne wsparcie. Lata świetlne wyprzedza wszelkie alternatywy. Promuję go wśród wszystkich moich znajomych nauczycieli.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.