Plan miejsc

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #4492 by normanremer
Plan miejsc został stworzony przez normanremer
Zastanawiam się, czy istnieją plany dopuszczenia domyślnego planu miejsc dla wielu klas. Mam wiele klas w tej samej sali z tą samą konfiguracją, więc jednorazowa konfiguracja ławek (w układzie głównym), a następnie zmiana nazw poszczególnych klas, byłaby dużą oszczędnością czasu.

Zanim odkryłem tę wspaniałą, wszechstronną aplikację, korzystałem z czegoś, co nazywa się Smart Seat. Bardzo lubiłem tę aplikację, ale była ograniczona. Dwie rzeczy, z których iDoceo mogło skorzystać, to: przemieszczanie uczniów przebiegło płynnie i wymagało zamiany nazwisk, a nie ławek (co może być bardziej niezgrabne), oraz istniała opcja odwrócenia perspektywy, aby można było wyświetlić plan miejsc siedzących na tablica do wglądu dla uczniów. Byłoby wspaniale zobaczyć te funkcje w przyszłej wersji iDoceo.

To fantastyczna aplikacja i nie mogę się doczekać, aby śledzić jej ewolucję.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #4493 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Plan miejsc
dzięki normanie,
Nie pomyśleliśmy o tej odwrotnej perspektywie, jestem pewien, że przyda się to również innym nauczycielom, zauważył.
Jeśli chodzi o drugie pytanie, nie jesteś pierwszym, który prosi o tę opcję współdzielenia tej samej konfiguracji między klasami, właśnie ustawiłem wyższy priorytet dla tego żądania.

Przygotowujemy teraz niewielką aktualizację dla iDoceo i prawdopodobnie nie będziemy mieli czasu na dodanie tych opcji, ale możemy na to liczyć w naszej następnej dużej wersji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.