Generowanie oceny z przedmiotu w zakładce Podsumowanie

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10528 by Idlemon4130
Odpowiedzi udzielił Idlemon4130 na temat Generowanie oceny z przedmiotu w zakładce Podsumowanie
Rozumiem, co mówisz, ale teraz moja zakładka podsumowania w moim dzienniku ocen mówi, że moja łączna liczba punktów jest poza 309 punktami. Nie 600 punktów dla tego ucznia i 700 punktów dla wszystkich innych.





Jak utworzyć kartę podsumowującą, która sumuje wszystkie punkty zdobyte przez uczniów i dzieli je przez łączną liczbę punktów, które próbowali zdobyć?
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10530 by Piękny
Odpowiedzi udzielił Piękny na temat Generowanie oceny z przedmiotu w zakładce Podsumowanie
Cześć,

Jestem Munay ze wsparcia iDoceo i pomogę Ci poprawnie skonfigurować Twój dziennik ocen.

Przede wszystkim pokazuje 309, ponieważ jest to maksymalna możliwa liczba punktów, jeśli połączysz wszystkie te kolumny.

Czerwona kolumna to 100 punktów + zielona kolumna to 135 + niebieska kolumna to 30 + fioletowa kolumna to 35 + Żółta kolumna to 9 = 309 maks. punktów

Jeśli chcesz mieć 700, musisz upewnić się, że te kolumny sumują się do 700.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak to zrobić, to aby ci pomóc, będę potrzebował dwóch rzeczy:

1. Szablon Twojej klasy (najważniejszy)
2. Przejrzyste wyjaśnienie plus obrazy, jak chcesz oceniać każdą część, abym mógł ją odtworzyć, a następnie pokazać, jak to zrobić.

Aby utworzyć szablon swojej klasy, przejdź do Eksportuj ---> Udostępnij ---> Wybierz dziennik ocen i Zaznacz wszystkie zakładki ---> Udostępnij. Załączam zdjęcie dla orientacji.

Możesz dołączyć szablon tutaj lub wysłać go na adres e-mail pomocy technicznej karla.idoceolabs @ gmail.com


Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.