Studenci w wielu grupach jednocześnie?

Więcej
Rok 3 3 miesięcy temu - Rok 3 3 miesięcy temu #9608 by panreynoldsjr
Studenci w wielu grupach jednocześnie? został stworzony przez panreynoldsjr
Próbuję znaleźć sposób, aby zobaczyć dwa widoki tego samego ucznia, w tym dane z dziennika ocen.
Być może istnieje lepszy sposób na zrobienie tego. (Chciałbym móc wprowadzić ocenę i wyświetlać ją wszędzie tam, gdzie uczeń jest wymieniony).

Przykład:
Mam uczniów w klasie 4 (klasa pani Lawson).
Widzę uczniów podzielonych na różne grupy (niektórzy w grupie A, inni w grupie B).
Więc kiedy ich uczę, chcę zobaczyć ich w dzienniku ocen i przypisać oceny jako Grupę.

Jednak gdy przychodzi czas na wpisanie ocen do naszego systemu powiatowego, chciałbym zobaczyć je według klas (a nie grup), aby łatwo przenieść dane (muszę je wpisać ręcznie).

Myślałem, że w tej sytuacji pomocne będą grupy lub synchronizacja informacji między klasami, ale wpisy ocen nie są synchronizowane automatycznie, tylko dane osobowe. W tej chwili wydaje mi się, że musiałbym skopiować dane z różnych klas Grupy do nowej klasy pod koniec kwartału.

Jaki jest najlepszy sposób na zrobienie tego?
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez panreynoldsjr.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 3 miesięcy temu #9609 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Studenci w wielu grupach jednocześnie?
Cześć,
Wypróbuj widok Podsumowanie, kliknij dwukrotnie nazwisko ucznia > Podsumowanie, a tutaj będziesz mógł dodać wybrane kolumny z bieżącego dziennika ocen, a także wybrać zajęcia, które chcesz zobaczyć na dolnym pasku.
Ten dolny pasek jest wypełniony zajęciami, w których uczestniczy ten sam uczeń. Lokalizuje uczniów na podstawie ich imion.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.