Importowanie nieocenionych projektów z Google Classroom

Więcej
Rok 3 4 miesięcy temu - Rok 3 4 miesięcy temu #9589 by CBashford
Cześć,

Moje zajęcia są połączone z ich Google Classroom i mogę importować ich wyniki z zadań.
Działa to jednak tylko wtedy, gdy zadanie ma powiązaną ocenę. Jeśli jest to zadanie bez oceny, iDoceo pokaże, że pobiera wyniki z GC, ale kolumna pozostaje pusta po zakończeniu odświeżania.

W przypadku tych zadań chciałbym odnotować, czy zostały ukończone, czy nie (po prostu ikona ptaszka/krzyżyka, 1/0, T/N lub kolor zielony/czerwony itp.).
((Idealnie, trzecia opcja „przesłano późno” byłaby idealna!)

Czy istnieje sposób na automatyczne zaimportowanie, czy zadanie bez oceny zostało przesłane, czy nie?

Czy możliwe jest również automatyczne wyświetlanie oceny (ta zakończona/niesprawdzona) itp. jako ikony bez konieczności stosowania dodatkowej kolumny obliczeniowej lub robienia tego ręcznie za pomocą tekstu/ikony?

Dzięki!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 4 miesiąc temu przez CBashford. Powód: Usunięto dół postu

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 4 miesięcy temu #9590 by bert
Witaj CBashford,
Obawiam się, że w tej chwili nie jest to możliwe. Te nieocenione zadania nie dostarczają zbyt wielu danych z Google.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 4 miesięcy temu #9591 by CBashford
Odpowiedzi udzielił CBashford na temat Importowanie nieocenionych projektów z Google Classroom
Ok, dziękuję za szybką odpowiedź.

Czy istnieje sposób, aby ikony pojawiały się automatycznie?
Na przykład znak 0 pojawi się jako ikona krzyżyka, podczas gdy reszta pozostanie wartościami/kolorami opartymi na szybkiej konwersji?

Udało mi się użyć oddzielnej kolumny obliczeniowej do zamiany na ikony, jednak chciałbym to zrobić bez dodatkowej kolumny.

Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.