Kopiowanie kolumny danych z jednego arkusza do drugiego

Więcej
Rok 5 5 miesięcy temu #7842 by C Buckley
Zastanawiam się, czy możliwe jest skopiowanie kolumny danych z jednego arkusza do drugiego w ramach tego samego dziennika ocen? Stworzyłem piękną stronę dla wszystkich moich danych do pisania i pomyślałem, że najłatwiejszym sposobem (poza ręcznym wypełnianiem) byłoby pobranie mojego dziennika ocen z iSams i zaimportowanie go z Excela. Problem polega jednak na tym, że mam 2 oddzielne arkusze i nie mogę wymyślić, jak użyć arkusza, który skonfigurowałem z arkuszem zawierającym dane, które zaimportowałem. Wolałbym nie modyfikować importowanych danych, aby pasowały do ​​arkusza, którego chcę użyć, ponieważ skonfigurowanie tego w ten sposób zajęło mi trochę czasu. Mam nadzieję, że to jasne?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 5 miesięcy temu #7843 by C Buckley
Odpowiedzi udzielił C Buckley na temat Kopiowanie kolumny danych z jednego arkusza do drugiego
Erm, więc myślę, że to rozgryzłem - skopiowałem jedną kolumnę z zaimportowanego znacznika do utworzonego przeze mnie arkusza. Następnie połączyłem te 2 kolumny. Wydawało się, że to robi to, co chciałem, ale byłoby wspaniale uzyskać potwierdzenie, że jest to właściwy sposób postępowania. :-)

To już drugi raz, kiedy publikuję, a potem coś wymyślam - przepraszam!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 5 miesięcy temu - Rok 5 5 miesięcy temu #7844 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kopiowanie kolumny danych z jednego arkusza do drugiego
W porządku CBuckley,
Oto alternatywna metoda kopiowania/wklejania. Nie mogę jednak powiedzieć, że jest szybszy niż twój

Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: C Buckley

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.