Obserwacje oceniające zajęcia - kolumny zamrażające

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu #7568 by Brettm
Prowadzę obserwacje na matematyce i chcę mieć przy sobie iDoceo, kiedy chodzę, aby sprawdzić, czy uczniowie osiągnęli wynik.

Mogę przełączyć Dziennik ocen w tryb pełnoekranowy (dotknięcie dwoma palcami środka dziennika ocen), ale czy istnieje sposób na zatrzymanie kolumny i ustawienie jej jako jedynej kolumny wyświetlanej na ekranie?

Moje dzięki jak zawsze!

Brett

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu #7569 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Obserwacje oceniające zajęcia - kolumny zamrażające
Witaj Brett,
Możesz zamrozić kolumnę tak, aby była zawsze widoczna, ale nie będzie pokazywana sama
Oto krótki film


Następujący użytkownicy podziękowali: Brettm

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu #7575 by Brettm
Odpowiedzi udzielił Brettm na temat Obserwacje oceniające zajęcia - kolumny zamrażające
Dziękuję Ci!

Sugestia: dobrze byłoby móc zamrozić kolumnę za pomocą menu skrótów Kolumna. Mam ponad 100 kolumn i przeciągnięcie żądanej kolumny do obszaru zamrożenia jest czasochłonne.

Idealnie chciałbym „Tryb oceny obserwacji” - w którym jedna kolumna (lub kilka) jest zamrożona, wszystkie inne znikają. Tablet jest ustawiony pionowo, tak aby wszyscy uczniowie byli na jednej stronie. Mogę wtedy przejść się po klasie i ocenić jedną lub dwie kolumny.

Brett

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.