Kreator importu w systemie iOS 10.3.3

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu #7560 by Maleksander28
Kreator importu nie działa w systemie iOS 10.3.3 został stworzony przez Maleksander28
Cześć,
Mój szkolny iPad sprawia mi problemy z importowaniem plików Excel. Ilekroć próbuję przesłać listę nazwisk uczniów z usługi OneDrive, nic się nie dzieje. Mogę wybrać pliki, ale kiedy kreator przechodzi do następnego kroku, żadne z imion moich uczniów nie pojawia się. To tak, jakby arkusz kalkulacyjny był pusty.

Wypróbowałem to na moim osobistym iPadzie (z systemem iOS 11.0.3) i działa dobrze. Niestety nasze szkolne tablety mogą działać tylko z systemem iOS 10.3.3. Załączam zrzut ekranu z tym, co widzę, gdy próbuję przesłać do chmury. Jakieś sugestie?
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu - Rok 5 8 miesięcy temu #7561 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kreator importu nie działa w systemie iOS 10.3.3
Cześć,
Powinno działać tak samo. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji iDoceo na swoim starszym iPadzie
EDYCJA: I zaktualizuj aplikację One Drive firmy Microsoft
Ostatnio zmieniany: 5 lata 8 miesiąc temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: Maleksander28

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 8 miesięcy temu #7562 by Maleksander28
Odpowiedzi udzielił Maleksander28 na temat Kreator importu nie działa w systemie iOS 10.3.3
Z jakiegoś powodu iTunes dał mi błąd, gdy próbowałem zaktualizować OneDrive, ale magicznie, gdy próbowałem przesłać mój plik, zadziałało! Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.