Przenieś ucznia do innej klasy

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5312 by CAReynolds
Przenieś ucznia do innej klasy został stworzony przez CAReynolds
Moja szkoła cały czas przenosi uczniów między klasami, próbując znaleźć odpowiednie dopasowanie. Czy w iDoceo można przenieść ucznia? Próbowałem skopiować ucznia do nowej klasy, co dodaje ucznia do nowej klasy, ale nie wprowadza żadnej z ocen. Jak przenieść wszystkie dane ucznia z jednej klasy do innej?

Cynthia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5326 by CAReynolds
Odpowiedzi udzielił CAReynolds na temat Przenieś ucznia do innej klasy
Cześć Bert,

Myślę, że może moje pytanie wpadło w tasowanie w okresie świątecznym, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi na to pytanie. Ale teraz mam więcej niż jednego ucznia, który został przeniesiony do innej klasy. Jak przenieść dane uczniów, frekwencję i oceny z jednej klasy do drugiej? A jeśli nie ma sposobu, dodaj to do listy życzeń - wystarczy wybrać z listy zajęć, aby przenieść ucznia do nowej klasy. Lub nawet sposób na skopiowanie wszystkiego dla tego ucznia do nowej klasy, aby mieć zapis ocen i obecności w czasie spędzonym na każdej klasie.

Cynthia

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5327 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Przenieś ucznia do innej klasy
Witaj Cyntio,
W obecnej wersji nie można przenieść ocen ucznia do nowej klasy, ponieważ kolumny są unikalne dla każdej klasy i nie ma między nimi bezpośredniej korelacji.
Postaramy się to poprawić w przyszłości, ale wymaga to złożonego rozwiązania.
Alternatywnie, po skopiowaniu uczniów do klasy docelowej, możesz skopiować całą kartę (dotknij i przytrzymaj kartę > Kopiuj) z oryginalnej klasy, a dane zostaną przeniesione dla uczniów obecnych zarówno w klasie docelowej, jak i źródłowej . Wiem, że jest daleki od ideału, ale to może ci się przydać.

pozdrowienia