usunięcie kolumny powodujące przeniesienie innych kolumn: -O

Więcej
Rok 10 2 miesięcy temu #4375 by Kathleen
Witaj Bert,

Ostatnio zauważyłem, że kiedy usuwam kolumnę ze strony dziennika ocen, pobliskie kolumny często przeskakują do innego obszaru na tej samej stronie. Na początku myślałem, że przypadkowo usunąłem niewłaściwą kolumnę, ale tak nie jest. Dzieje się tak dokładnie w tym samym czasie, gdy usuwana jest wybrana kolumna, ale nie dzieje się to za każdym razem, gdy usuwam kolumnę. Nie byłem w stanie określić, czy dzieje się to tylko w określonych sytuacjach, czy też jest to losowe.

Cokolwiek to jest, nie zdarzyło się to wcześniej. Czy ktoś jeszcze zauważył to dziwne (i nieco niepokojące) zachowanie? (Oczywiście nie chcę stracić żadnych danych.)

Ponieważ niedawno się zaczęło, zastanawiam się, czy jest to związane z ostatnią aktualizacją systemu operacyjnego, jak na przykład dziwne zachowanie aparatu wspomniane w innym niedawnym poście innego użytkownika (wizjer aparatu w iDoceo również zaczął obracać obraz o 90 stopni, ale wynikowy zdjęcie jest zorientowane prawidłowo).

Kathleen
*Usuwam kolumny, wybierając opcję „wymaż” z menu podręcznego, które pojawia się, gdy stuknę i przytrzymam górę kolumny, na wypadek gdyby to mogło dać wskazówkę, co się dzieje

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 2 miesięcy temu #4376 by bert
Cześć Kathleen,
Spróbuj tego: od narzędzia przycisk na górnym pasku / Kolumny / Zmień pozycję dowolnej kolumny, dotknij OK. Powtórz proces i umieść go z powrotem na miejscu.
Powinno to skonsolidować bieżącą pozycję wszystkich kolumn, a usunięcie kolumn nie zmieni (miejmy nadzieję) innych.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 2 miesięcy temu #4377 by Kathleen
Dzięki Bert.

Spróbuję i odezwę się... Po tym, jak skończę moje raporty :)

(Wiem, że mam mniej grup i uczniów niż nauczyciele muzyki na tej liście, ale mam około 500 ocen do oddania dla około 250 uczniów w następnym tygodniu. Nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo korzystanie z iDoceo sprawia, że ​​moja praca jest bardziej w zarządzaniu. Dziękujemy za stworzenie tak przydatnej aplikacji!)

Kathleen

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.