eksport do xls - brak danych kolumn w pliku

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4267 by jojorobinson
eksport do xls - brak danych kolumn w pliku został stworzony przez jojorobinson
Hi ..

Chciałbym wyeksportować różne kolumny do programu Excel. Widzę ustawienie, aby to zrobić, ale dzieją się 2 rzeczy. Podczas otwierania pojawia się komunikat o błędzie, a mój plik zawiera nazwiska uczniów, ale nie zawiera żadnych danych. Liczby nie dają mi błędu, ale nadal nie ma danych.

Zastanawiam się, czy to dlatego, że używam ikon do punktacji (na przykład znacznik wyboru = 5 punktów). Pomóż mi poprawnie wyeksportować moje kolumny, gdzie ikony konwertują się na poprawną wartość liczbową w programie Excel.

Radość

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4270 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
Cześć Joy,
Ikony w iDoceo zostaną wyeksportowane jako ich opis zamiast wartości liczbowej.
Znajdziesz tutaj szczegóły jak przypisać i zawrzeć ten tekst w pliku XLS. Artykuł dotyczy obecności, ale będzie działał tak samo z danymi z dziennika ocen.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4286 by jojorobinson
Odpowiedzi udzielił jojorobinson na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
Cześć...

Tak, tekst by się przydał. Ale to nie działa. Postępowałem zgodnie z tymi instrukcjami i otrzymałem komunikat o błędzie podczas otwierania pliku w programie Excel (2011 Mac). Wiadomość mówi, że plik jest uszkodzony (patrz załączony obraz) . Jeśli otworzę go w Numbers, nie pojawia się błąd, ale nadal nie ma danych w kolumnach.

Próbowałem na kilku różnych klasach i uzyskałem te same wyniki.

Propozycje?
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4287 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
To dziwne… czy mógłbyś wypróbować libreoffice.org?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4300 by jojorobinson
Odpowiedzi udzielił jojorobinson na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
Hi ..

Wypróbowałem LibraOffice, arkusz kalkulacyjny, mogę otworzyć plik, w którym nie ma błędu, ale nadal nie ma danych w kolumnach. Ponownie podaje mi nazwiska uczniów i nagłówki kolumn, ale później brakuje danych w każdej z kolumn.

Próbowałem eksportu CSV i XLS z Idoceo. Próbowałem tylko jednej kolumny i całego arkusza. Próbowałem tylko obecności lub innego arkusza ocen, który mam. Otrzymuję ten sam wynik dla wszystkich nazwisk uczniów, ale bez danych w kolumnach.

Radość

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4301 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
kiedy masz szansę, a jeśli nie masz żadnych niedogodności, wyślij nam ostatnią kopię zapasową, a my sprawdzimy ją JAK NAJSZYBCIEJ

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4302 by jojorobinson
Odpowiedzi udzielił jojorobinson na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
Hi ..

Na jaki adres e-mail mam wysłać plik?

-Radość

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4303 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat eksport do xls - brak danych kolumn w pliku
wsparcie@idoceo.net
Daj mi znać, którą klasę i kartę eksportujesz do XLS, abym mógł się na tym skupić

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.