Duplikowanie uczniów

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu - Rok 10 6 miesięcy temu #4122 by Sperry
Duplikowanie uczniów został stworzony przez Sperry
Cześć,

Próbowałem zaktualizować listę klas, którą mam, o nowych uczniów, a także nowe kolumny, ponieważ było wiele zmian, łatwiej było mi to zrobić w programie Excel. Zapisałem zaktualizowany plik jako plik CSV do zaimportowania do istniejącej klasy na idoceo i wybrałem opcję dołączenia (lub cokolwiek mówi menu). Z powodzeniem dodał nową kartę do dziennika ocen o nazwie „importowane” ze wszystkimi zaktualizowanymi informacjami, ale wydaje się, że teraz zduplikował każdy wpis dziecka w dzienniku ocen (patrz załączone zdjęcie) szczeniaczki bez zdjęcia pochodzą z nowego pliku programu Excel, te ze zdjęciem są oryginałami.

Jakieś pomysły, jak mogę po prostu zaktualizować stronę dziennika ocen o zaktualizowany arkusz programu Excel lub wiedzieć, gdzie się mylę?

Namaste
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez bert. Powód: Widziałem obraz. Wymazywanie go z powodu imion

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4125 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Duplikowanie uczniów
Witaj Sperry,
Pozwólcie, że spróbuję odtworzyć to po naszej stronie, ale wygląda to na błąd w aktualnej wersji.
Będę informować o naszych postępach.

Więcej
Rok 10 4 miesięcy temu #4290 by Sperry
Odpowiedzi udzielił Sperry na temat Duplikowanie uczniów
Dzięki Bert, to denerwujące, ponieważ kiedy uczeń zmienia klasę, nie mogę po prostu dodać nowego wiersza w csv i przesłać całej nowej klasy, a ostatnia klasa zostaje usunięta. Powoduje to utratę danych doceo dodanych

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4370 by Sperry
Odpowiedzi udzielił Sperry na temat Duplikowanie uczniów
hej Bert,

Czy udało Ci się zajrzeć do plików i zobaczyć, jakie były problemy?

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4378 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Duplikowanie uczniów
Cześć Sperry,
Mieliśmy odtworzyć problem, ale obawiam się, że nie mogę zapewnić obejścia w bieżącej wersji. Nasza następna aktualizacja rozwiąże ten problem. Zajmie to jednak trochę czasu, pracuje nad tym