Eksportowanie raportów/ Ten sam uczeń inny przedmiot.

  • Siostra Nauczycielka
Rok 10 5 miesięcy temu #3981 by Siostra Nauczycielka
Eksportowanie raportów/ Ten sam uczeń inny przedmiot. został stworzony przez Siostra Nauczycielka
Nie jestem pewien, czy czegoś mi brakuje.

Uczę przedmiotów ścisłych i matematyki w klasach 4-8. Mam klasę utworzoną dla każdej sekcji.

na przykład zajęcia dla szóstej klasy w LA i matematyki.

Chciałbym móc wysłać raport do rodzica, który będzie zawierał wszystkie posiadane przeze mnie dane dotyczące jego dziecka.

Czy to jest możliwe? Czy muszę wysłać raport osobno?

Mam nadzieję, że moje pytanie jest jasne. Dziękuję bardzo za tę niesamowitą aplikację. Naprawdę stworzyliście najlepszy produkt, który jest zbawienną łaską dla Nauczycieli!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 5 miesięcy temu #3983 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Eksportowanie raportów/ Ten sam uczeń inny przedmiot.
Witaj Siostro Nauczycielu,

W obecnej wersji iDoceo raport ucznia uwzględnia tylko kolumny jednej klasy.
Jeśli chcesz wysłać unikalny raport z danymi zebranymi z różnych klas, możesz skopiować wybrane kolumny z jednej klasy do drugiej (z księga ocen / Tools (Górny pasek) / kolumny / Skopiuj / Inna klasa).

Poprawimy to w naszej następnej dużej aktualizacji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 7 miesiące temu #30606 by carriebrewer420@me.com
Odpowiedzi udzielił carriebrewer420@me.com na temat Eksportowanie raportów/ Ten sam uczeń inny przedmiot.
mam ten sam problem. Chciałbym wydrukować raport dla moich uczniów, który zawiera wszystkie ich oceny z wielu zajęć, które dla nich prowadzę. Mam najnowszą wersję z 2021 roku. Czy iDoceo 7 ma teraz tę opcję?

Dziękuję Ci!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 7 miesiące temu #30607 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Eksportowanie raportów/ Ten sam uczeń inny przedmiot.
Jeszcze nie, ale mam nadzieję dodać go wkrótce w naszej obecnej wersji iDoceo 8.
Bądźcie czujni!
Następujący użytkownicy podziękowali: carriebrewer420@me.com

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.