Wypełnianie pustych komórek określonym wpisem

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3542 by BethJahn
Wypełnianie pustych komórek określonym wpisem został stworzony przez BethJahn
To jest trochę trudne do wyjaśnienia. Chcę móc odjąć trochę punktów od niektórych dzieci w klasie. Mam tę część rozpracowaną. Po zakończeniu zajęć, jeśli student nie ma żadnych odliczeń, otrzymuje pełne pięć punktów. Czy istnieje sposób na wypełnienie otwartych komórek 5 punktami bez konieczności dotykania każdej komórki lub każdego ucznia na rozkładzie miejsc? Mam 12, 25 minut zajęć każdego dnia bez czasu pomiędzy nimi. Staram się tylko usprawnić działania, aby jak najszybciej udokumentować to, czego potrzebuję, i być gotowym do nauczania następnej klasy, która już przechodzi przez drzwi.

Wytrzymaj ze mną, naprawdę kocham tę aplikację, ale muszę się wiele nauczyć.

Dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu - Rok 10 8 miesięcy temu #3545 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wypełnianie pustych komórek określonym wpisem
Pewnie BetJahn,
Zapytaj, czego potrzebujesz, a my dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić to tak szybko, jak to możliwe.
Jestem pewien, że uznasz to za całkiem przydatne.
Najpierw musisz wypełnić co najmniej jedną pustą komórkę tymi 5 punktami (lub czymkolwiek, co chcesz skopiować). Stuknij przytrzymaj w tej komórce i Skopiuj , do całej kolumny , do pustych komórek
Ostatnio zmieniany: 10 lata 8 miesiąc temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: Kathleen

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3547 by BethJahn
Odpowiedzi udzielił BethJahn na temat Wypełnianie pustych komórek określonym wpisem
Właśnie to miałem nadzieję usłyszeć. Nie możesz sobie wyobrazić, jak ta aplikacja zrewolucjonizuje sposób działania w mojej klasie. woo hoo!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.