Zaimportowane dane są nieprawidłowe

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3388 by enystedt
Zaimportowane dane są nieprawidłowe został stworzony przez enystedt
Zaimportowałem moje listy zajęć wraz z datami, które mam na każdych zajęciach, ale kiedy wchodzę na zajęcia, daty są nieprawidłowe. Wszystkie mają wolne o jeden dzień. Ponownie sprawdziłem moje oryginalne listy, ale daty są na nich prawidłowe. Dlaczego aplikacja miałaby zmieniać zaimportowane przeze mnie dane?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3391 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zaimportowane dane są nieprawidłowe
Cześć entysedt,
Tłumaczenie daty w programie Excel zawsze wymaga pewnych informacji o lokalizacji (tj. pozycji miesiąca) i pewnej konwersji strefy czasowej, a wynik nie zawsze może być pożądany.
Powinieneś zmienić format nagłówka na Tekst lub Tekst ogólny, aby nie było konwersji pomiędzy nimi, a plik został przekonwertowany bez zmian.
Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy i nie masz żadnych problemów, wyślij nam ten plik na adres support@idoceo.net, a my go sprawdzimy.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3395 by enystedt
Odpowiedzi udzielił enystedt na temat Zaimportowane dane są nieprawidłowe
Dzięki! To ja również pisałem o tym na Twitterze. Teraz powiedziałeś, że istnieje sposób, aby usunąć to, co już zrobiłem i zacząć od nowa? Myślę, że jest to łatwiejsze niż próba ponownego zaimportowania dat, jeśli istnieje nawet sposób na zaimportowanie tylko nagłówków kolumn.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 8 miesięcy temu #3399 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zaimportowane dane są nieprawidłowe
Sugerowałbym wymazanie wszystkich zajęć. W takim razie dotknij i przytrzymaj każdą klasę wymazać
Będzie to o wiele łatwiejsze niż importowanie tylko nagłówków kolumn, które w tej chwili
wymaga dodatkowego kroku Dropbox, który zostanie usunięty w naszej nadchodzącej aktualizacji.

Jeśli chcesz konkretnie usunąć niektóre informacje z zajęć, możesz:
- Całkowicie wymaż kartę, stuknij i przytrzymaj kartę, a następnie wymaż
- lub wymazać wszystkie kolumny, stuknij w narzędzia Więc ikona na górze kolumny, Wszystkie kategorie , Usuń

Nie jestem pewien, czy wspomniałem o tym w naszych tweetach, ale jeśli zapiszesz swoje dane jako CSV i zamiast tego zaimportujesz te pliki, daty będą w porządku, gdy otworzysz w iDoceo.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.